Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eskişehir valiliği amblem yarışması sonucu

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
sizce bu logolar nasıl:
Birinciliğe layık logo bulunamadı
mansiyon alan amblemler:
85437129.jpg

Eskişehir Valiliğinin amblem ve logo tasarım yarışması sonuçlandı. Seçici kurul 422 tasarım arasından birinciliğe layık eser tespit edemedi. Sadece 3 tasarım mansiyon ödülü aldı. Mansiyon ödülü kazananlar şöyle: Gürdal Yücel (Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi), Feti Yetiş (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), Murat Bektaş (Ankara Üniversitesi Peyzaj Bölümü)

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
422 adet tasarım arasında BİRİNCİLİĞE LAYIK bir tasarım seçilemedi?Traji komik bir hal almış bence bu seçici kurulun hali...Önce seçici kurulu yeniden seçmek gerekiyor gibi geldi bana...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
422 eserden bu üçü mansiyon aldıysa

422 adet tasarım arasında BİRİNCİLİĞE LAYIK bir tasarım seçilemedi?Traji komik bir hal almış bence bu seçici kurulun hali...Önce seçici kurulu yeniden seçmek gerekiyor gibi geldi bana...

var gerisini sen düşün peri padişahının kızı ben kafamdaki ile katılsaymışım demekki belkide birinci olurmuşum konuyu ben açmıştım ama arada kaynamış son gün akşam altıda aklıma geldi yarışma neyse sağlık olsun bu demek oluyorki tekrar yarışma açacaklar ona bari katılayım

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
var gerisini sen düşün peri padişahının kızı ben kafamdaki ile katılsaymışım demekki belkide birinci olurmuşum konuyu ben açmıştım ama arada kaynamış son gün akşam altıda aklıma geldi yarışma neyse sağlık olsun bu demek oluyorki tekrar yarışma açacaklar ona bari katılayım

Bence o nadide düşüncelerinizi ifşa etmeye değmez gib geldi bana...Yahu yapmayın 422 tasarımdan hıc mı bırı secılemez...Bari alsınlar ellerine kağıt kalem bize bunu yapın desinler biride çıksın çizsin...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
sende haklısın ama

Bence o nadide düşüncelerinizi ifşa etmeye değmez gib geldi bana...Yahu yapmayın 422 tasarımdan hıc mı bırı secılemez...Bari alsınlar ellerine kağıt kalem bize bunu yapın desinler biride çıksın çizsin...

ben pes dedim artık bir arkadaş vardı valilikte onunla görüşeceğim bakalım diğer tasarımlarıda görebilecekmiyim görebilirsem bilgilendiririm sizleri

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
:( yazık olmuş... belki ödülü karşılayamadılar sonradan, birini de kullanacaklar ama birinci demeden. Tabii bir ihtimal ilk aklıma bu geldi.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu tür trajedik komediler her sene yaşanıyor. Eskişehir valiliği logosunda bu tür bir durum yaşanması beni üzdü açıkcası. 400 küsür logodan en azından en yakın ve uygun olan seçilebilirdi.
Geçen sene Türkiye çapında bir web tasarım yarışmasında da bir çok katılım olmasına ragmen bu tür bir sonuç ortaya çıkmıştı.

Mustafa Bey katılırsanız size başarılar....

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ödül mevzuu değil zannedersem

:( yazık olmuş... belki ödülü karşılayamadılar sonradan, birini de kullanacaklar ama birinci demeden. Tabii bir ihtimal ilk aklıma bu geldi.

eskişehir valiliği sekiz milyarı karşılayamayacaksa kasaba yapalım bu şehri değilmi

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
"karşılayamadılar"ı zaten kibarlık olsun diye söylemiştim. Mesele bütçe açığı değil, benim görüşüme göre, ancak ne günah alayım ne gereksiz suçlamada bulunayım. Ne desem boş, boşuna katılmayın diyeceğim, sonrasından da emin değilim. Bilemiyorum... tel bildiğim iyi ki katılmamışım, katılanların morali bozuktur. Mansiyonlar bu durumda kötünün iyisi.... onur kırıcı çok, ayıp olmuş.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
bunları gördükten sonra

Bu tür trajedik komediler her sene yaşanıyor. Eskişehir valiliği logosunda bu tür bir durum yaşanması beni üzdü açıkcası. 400 küsür logodan en azından en yakın ve uygun olan seçilebilirdi.
Geçen sene Türkiye çapında bir web tasarım yarışmasında da bir çok katılım olmasına ragmen bu tür bir sonuç ortaya çıkmıştı.

Mustafa Bey katılırsanız size başarılar....

"karşılayamadılar"ı zaten kibarlık olsun diye söylemiştim. Mesele bütçe açığı değil, benim görüşüme göre, ancak ne günah alayım ne gereksiz suçlamada bulunayım. Ne desem boş, boşuna katılmayın diyeceğim, sonrasından da emin değilim. Bilemiyorum... tel bildiğim iyi ki katılmamışım, katılanların morali bozuktur. Mansiyonlar bu durumda kötünün iyisi.... onur kırıcı çok, ayıp olmuş.

bunları gördükten sonra katılmazsak olmaz zaten değilmi arkadaşlar aslında tekrar açarlarsa site olarak toptan hepimiz katılalım bence daha iyi olur ufak tefek şeylerde moralini bozmöayacaksın efoja bu olmazsa başka biri olur bence şansını dene hiçbir zaman hiçbir şey seni yıldırmasın her zaman daha yükseğe çıkmaya çabala hiçbir zaman yılma

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Yok ben yılmam, konu yılmak değil... çakma eczacıbaşı'ndan daha iyi bir logo bulamadılar mı ödül verecek? gerçekçi gelmiyor bana....

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
bencede çakma

Yok ben yılmam, konu yılmak değil... çakma eczacıbaşı'ndan daha iyi bir logo bulamadılar mı ödül verecek? gerçekçi gelmiyor bana....

hepsi çakma hepsini hatırlıyorum biryerlerden ama nerelerden neyse takmayalım kafamıza elbet daha güzelini yaparız içimizden biri

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
Bu yarışmalara amatörlerin katıldığını ve bu yüzden kuru kalabalık oluşturulduğunu düşünüyorum. Hiçbir profesyonel tasarımcının böyle yarışmalara girip eserini diğerlerinin arasında eritme riskine gireceğini sanmıyorum. Bu Tarkan'ın Euzovision riskine girmesi gibi birşey. Adâlet yokki, çıkar ordan çapulcunun tekini birinci seçerler karizma yerlerde...