Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Merhaba,
Ambalaj tasarımı başlığı altına birkaç cümle yazdıktan sonra bende bir ambalaj tasarımlarından bir örnegi sizlerle paylaşmak istedim.
Kek Ambalaji,
Opp üzerine Tifdruk ters baskı, m e t a l i z e lamine.
Baskı sonucunda m e t a l i k görünümlü bölgeler var.
Ürün, aksılık olmaz ise, Şubat'in ilk günlerinde market raflarında...
Ambalaj Tasarımlarımı görmek isterseniz,

ziyaret edebilirsiniz.

sevgiler
Nüket Hotalı
fikirfikireq9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz diyoruz ve diğer örneklerinizide merakla bekliyoruz.
Forumumuzda mesajlarda web sitesi adresi ve mail adresi vermek yasak. Bu nedenle özür dileyerek adresleri kaldırdık, web siteniz sizin profil sayfanızda açık isteyen kullanıcılar sizin profilinizden web sitenize göz atabilirler. İsteyen kullanıcımız sizinle özel mesaj yoluyla kontak kurabilirler.
Kolay gelsin diyorum. İyi forumlar.

GRAFMAT

🌱Yeni Üye🌱
bir matbaacı olarak yaptığın işi çok beğendim. cahit bey gibi bende diğer işlerini görmek isterim

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışma ellerine sağlık

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Nüket hanım sitenize göz attım. ayrıca deviant.art taki galerinizede.
Bu kadar güzel çalışmalar yapıpta, bu kadar mütevazi olmanız inanın şaşılacak şey.
Ambalaj tasarımı konusunda çok harika işleriniz var.
Bu işlerden diğer üyelerimizi mahrum bırakmaya gönlüm razı olmadı.

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Çalışmanız gerçekten göz dolduruyor web sitenizde diğer çalışmalarınıza baktım çok ciddi emek harcamışsınız harika işler çıkmış ortaya tebrikler..

eroll555

🌱Yeni Üye🌱
yaptığın calışmayı çok beğendim. yakında bana bu calışmanın psd li halini gönderirsin zaten, o zaman daha iyi inceleyebilirim. çünkü bu firmanın kutularını ben yapıyorum. (iç kutu, koli vb..) emeğine sağlık

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
nüket ablayı tanıyorum, tanışma ve konuşma fırsatımız olmuştu. Kendisi gibi şeker çalışmaları var. Süper insan. Sitesindeki çalışmaları mutlaka görün :)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Nüket hanım sitenize göz attım. ayrıca deviant.art taki galerinizede.
Bu kadar güzel çalışmalar yapıpta, bu kadar mütevazi olmanız inanın şaşılacak şey.
Ambalaj tasarımı konusunda çok harika işleriniz var.
Bu işlerden diğer üyelerimizi mahrum bırakmaya gönlüm razı olmadı.

Cahit bey, ilginiz için çok tesekkürederim. Gercekten mutlu oldum. Sitem yaklasik iki yildir var. Fakat artik tasarimini hiç begenmiyorum. Ben web tasarimindan hiç anlamam.Radikal bir karar ile program ögrenmek ve kendi sitemi yapmak için bir kursa basliyorum.
Aklima birden Banu Alkan geldi, yıllar önce birreklam filmden:)
sevgiler

yaptığın calışmayı çok beğendim. yakında bana bu calışmanın psd li halini gönderirsin zaten, o zaman daha iyi inceleyebilirim. çünkü bu firmanın kutularını ben yapıyorum. (iç kutu, koli vb..) emeğine sağlık

Firma ile yaklasik bir yildir çalisiyorum. Benim çalismalarimdan, elinize ulasmis hiç psd belge yokmu? Çünkü bütün cd teslimlerim layer, layer, layer, layer.
nüket

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık çok güzel bir ambalaj olmuş

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
güzel bir calisma. sitenizde ki calismlar da profesyonelliginizi gösteriyor zaten..
her zaman sölerim ufku genis ve cizgisi dolgun olan birisi hocamdir. ve kahvenizi cayinizi gazetenizi decupelik islerinizi (ki bu bizim sektorde angarya olarak bilinir malumunuz :) her turlu islerinizde stajyer olarak calismak isteyen birisi arıyomusunuz :))

ougur

🌱Yeni Üye🌱
Nükhet Hanım'ın tasarımlarını gördükten sonra bizim bu işte yeni olduğumuz bariz ortada diye düşünüyorum, Çok çalışmamız gerek çook:)

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
Nuket hnm slmlar sizin tasarımlarınızı çok iyi biliyoorum hakikatten benim çok hoşuma gidiyor ve baskı öncesinde ise basılabilir tarzda tasarımlarınız hazılamanız ve çok temiz çalışmanız çok güzel ben özel bir ambalaj firmasında grafik tasarımcısıyım sizin çalışmalrınızın %50 sini biz basıyoruz ve inanın ki işi alan arkadaş gözü kapalı şekilde hiç problem çıkarmdan tarafınızdan renk onayı gelmektedir aynı zamanda ise tasarımlarınz ise IIlustrasyon şekilde hazırlanması çok hoş herkezin huzurunuzda sizi tebrik ediyorum

Aynı zamanda ise anı kek bana göre hem tasarım yönü ile hem basılabilir yönü ise tek kelime ile harika
Saygılarımla

sinems

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nüket merhaba sinem ben (arsan gıda sayesinde tanışmıştık)
yine çok hoş bi iş çıkarmışsın ellerine sağlık......

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Nuket hnm slmlar sizin tasarımlarınızı çok iyi biliyoorum hakikatten benim çok hoşuma gidiyor ve baskı öncesinde ise basılabilir tarzda tasarımlarınız hazılamanız ve çok temiz çalışmanız çok güzel ben özel bir ambalaj firmasında grafik tasarımcısıyım sizin çalışmalrınızın %50 sini biz basıyoruz ve inanın ki işi alan arkadaş gözü kapalı şekilde hiç problem çıkarmdan tarafınızdan renk onayı gelmektedir aynı zamanda ise tasarımlarınz ise IIlustrasyon şekilde hazırlanması çok hoş herkezin huzurunuzda sizi tebrik ediyorum

Aynı zamanda ise anı kek bana göre hem tasarım yönü ile hem basılabilir yönü ise tek kelime ile harika
Saygılarımla

Çok tesekkürederim. utandım biraz...

Nüket merhaba sinem ben (arsan gıda sayesinde tanışmıştık)
yine çok hoş bi iş çıkarmışsın ellerine sağlık......

Sinem merhaba, çok sagol...

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nükhetin kendi ajansı var reklamı da sever kendisi ama bu sitenin forumlarında mail adresi bile veremezsin açık şekilde ona göre :) Ambalajla ilgili ne kadar site var hepsinde bulabilirsiniz kendisini. Nucat ambalaj tasarımlarındaki illustrasyonların tamamı size mi ait yoksa ordan burdan toplamamı gerçi toplama bile olsa hoş bu şekle getirmek bile mesele birçok insan için...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Nükhetin kendi ajansı var reklamı da sever kendisi ama bu sitenin forumlarında mail adresi bile veremezsin açık şekilde ona göre :) Ambalajla ilgili ne kadar site var hepsinde bulabilirsiniz kendisini. Nucat ambalaj tasarımlarındaki illustrasyonların tamamı size mi ait yoksa ordan burdan toplamamı gerçi toplama bile olsa hoş bu şekle getirmek bile mesele birçok insan için...

Beni taniyor gibi bireda ile yazmissin? Reklamida sever derken? anlamadim?
Beni taniyorsan, biryerlerden birsey toplamadigimi ilustrasyonlari benim yaptigimi biliyor olmalisin. Bu sayede para kazaniyorum. Ekte bir jpeg ekliyorum.

Sevgiler.
Nüket Hotalı

Sanirim gözükmüyor... bunu ekliyorum...

Burda kek varmis miş...Kekin çalismasiin koyayim..,