Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

etüt merkezine billboard çalışması

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
afişler yan yana gelicek şekilde uygulanacak yorumlar...

fatih1zo1.jpg

fatih2by5.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma emegine saglık

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim yasemin.
çalışmaya biraz espiri katmaya çalıştım... bu hafta billboard panolarında yer alacak

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben "BABAM Eve Gelmedi" esprisini anlayamadım. Acaba küçük bir ayrıntı mı kaçırdım. :S

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb. volkan
ödevini yapmayan bir öğrencinin bir kaç bahanesi vardır mutlaka
babam eve gelmedi..? ödevini babası yapıyormuş desem sanırım bir bağlantı kurulacaktır buna benzer bir çok örnek vardır bahane olarak bunu uygun gördüm bu şekil hazırlandı..

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben "BABAM Eve Gelmedi" esprisini anlayamadım. Acaba küçük bir ayrıntı mı kaçırdım. :S

valla benimde anladığım kız babasının eve gelmemesine sevinmiş gibi ödevden kurtulduk gibi bi hava var galiba:rofl: bu etütlerde çocukların ödevlerini aksatmamaları için öğretmen kontrolünde olması arkadaş onu vurgulamak istemiş galiba ama dogrumu anladım bilmiyorum güzel bi çalışma olmuş eline sağlık

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla benimde anladığım kız babasının eve gelmemesine sevinmiş gibi ödevden kurtulduk gibi bi hava var galiba:rofl: bu etütlerde çocukların ödevlerini aksatmamaları için öğretmen kontrolünde olması arkadaş onu vurgulamak istemiş galiba ama dogrumu anladım bilmiyorum güzel bi çalışma olmuş eline sağlık

doğru anladın filizzz
evde ödev yapma derdine son konulu bir afiş hazırlamam istenildi böyle bişeyler çıkardım beğendiğine sevindim

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok güzel olmuş arkadaşım tebrikler...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Guzel calısmalar elıne saglık. Fırma ısmının ustundekı beyaz bolumu ders calısan yada oynaya cocuk sıluetlerı ıle de yapabılırsın mesela. Ayrıca ıkıncı calısmanda kızın sag yandan gelen ışık bıraz gozumu aldı.. onuda ayarlayabılırsın.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel canlı bir çalışma. cıvıl cıvıl. janjanlı :)
lakin babam eve ..... espirisi yerine elektirk kesildi gibi daha değişik bir espride katılabilirdi.
ellerinize sağlık.

.....................

Moderatör tarafında düzenlendi:

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
"Babam eve gelmedi" sloganını sevdim ben. Ancak yanyana kullanılacaksa afişler ikisinin de altında firma bilgilerinin olması tekrar anlamında kötü duruyor.
Birde dersane mi dershane mi sanırım dershane doğru..

Saygılarımla

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben beğendim, güzel bi çalışma. Sadece 1.çalışmadaki babam eve gelmedi yazısının rengini pembe yapıp ön plana çıkar. Dersimi yapamadım beyaz kalsın. Kolay gelsin.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar...
çalışmada tabiki detaylara önem verilecektir. müşteri daha görmedi bakalım o ne diyecek:)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Babam eve gelmedi" sloganını sevdim ben. Ancak yanyana kullanılacaksa afişler ikisinin de altında firma bilgilerinin olması tekrar anlamında kötü duruyor.
Birde dersane mi dershane mi sanırım dershane doğru..

Saygılarımla

sayın hocam doğrusu dershane.
kullanım açısından her ikiside doğru.
dil kurumu öyle kabul etmiş. zira sonu sesliyle biten kelimelerde h ve a nın düşmesi normaldir.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmaların sade ve güzel eline sağlık ama "babam eve gelmedi" nin yanındaki çocuk resmini değiştir derim ben. orda üzülmesi lazımken nie sevinio onu anlamadım ama başarılı bi çalışma tek ayrıntı foto ii çalışmalr