Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eurobasket 2010 logo yarismasina aday olacak olan logom..lütfen yorumlayin arkadaslar

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam arkadaslar... stuttgart ve mannheim sehrinin almanyada ortaklasa düzenleyecegi eurobasket 2010 icin yaptigim logoyu sizlerle paylasiyorum... bu iki sehir henüz turnuva icin aday sehirler ve benim logoda yarismaya katilacak... yarisma baslamadan önce sizlere son halini gösterip yorumlarinizi ve düsüncelerinizi benimle ve diger arkadaslarla paylasmanizi istiyorum... simdiden tskler :)

not: bu arada basket topunun icindeki at bu iki sehrinde bulundugu baden württemberg eyaletinin ve bölgesinin amblemidir..:)

eurobasket2010nx2.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
at figürü cok detaylı olmus bıraz daha vektorel ve oval cızgılerden olusursa bence daha guzel olabılır. benım hosuma gıden logoda cerceve dıerlerının font secımını degıstırmelısın bence stuttgart ı flan kucuk harflerle yazmak eksı puan olabılır.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
At ferrariye daha çok yakışıyor..Basketbol topu üzerinde dur bana kalırsa..Beyaz çizgiler üzerinde oynama yapabilirsin..

oguzkagan

🌱Yeni Üye🌱
Kullandığınız top sanırım daha önce Nike firmasının kullandığı bir top çizimi,

Nike.gif

Ortadaki at Stuttgart'ın şehir armasıymış. Mannheim ile ilgili de bir şeyler eklerseniz ve o top yerine başka bir şey; mesela bu iki şehri de yansıtan ve basketbol ile ilgili bir şeyler olursa bence çok daha güzel olacaktır.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
bence basket topu nike kullanılanla birebir aynı gibi,değişiklik yada başka açıdan almak gerekir,ayrıca yarışmaya çalışmalar hazırlanma aşamasındaysa umarım logonun yarışmada farklı bir bir versiyonunu görmessin ,yardım amaçlı güzel insanlarımız olduğu gibi malesef tam terside olabiliyor ..

berfun94

🌱Yeni Üye🌱
tek kelime süper ver sen bunu birde bana yardımcı olurmsun bunları nasıl yaptıgına dail

berfun94

🌱Yeni Üye🌱
ya emre abi nasıl çizion bunları çoğu siteden baktım anlamdım bana anlatma imkanın varmı yada yine bunu anlataan kaliteli bir sekılde bildiğin yer varmı senin logo hakkına birşey daha söylemek istiyorum sen bence bunu git kime veriliyorsa ver inan bana türksün diye ayrımcılık yapmadıkalrı takdirde kesin senin logo kullanılır

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
ya emre abi nasıl çizion bunları çoğu siteden baktım anlamdım bana anlatma imkanın varmı yada yine bunu anlataan kaliteli bir sekılde bildiğin yer varmı senin logo hakkına birşey daha söylemek istiyorum sen bence bunu git kime veriliyorsa ver inan bana türksün diye ayrımcılık yapmadıkalrı takdirde kesin senin logo kullanılır

tek kelime süper ver sen bunu birde bana yardımcı olurmsun bunları nasıl yaptıgına dail

Kullandığınız top sanırım daha önce Nike firmasının kullandığı bir top çizimi,

Nike.gif

Emre abinizin bu çalışmasında bir çizim yok ki "nasıl çiziyorsun?" sorusu bu çalışma için eksik kalacak bir cevap vermeyi ön görür, herşey hazır; top, logolar, renkler, bu durumda bunları nasıl bir arada kullanıyorsun? ve yarışmaya girdiğinde "Nike" sana dava açarsa ne yaparsın? gibi soruların cevapları hepimizin dikkatini daha fazla çeker..

Not: Diğer çalışmalarınıda gördüm gayet başarılılar ancak 1 çalışmada daha benzer bir alıntı yapmıştın ve tartışmıştık, içinde olan yeteniği kullan yoksa bu tür alıntılar canını sıkmaya başlar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
emre sanırım alıntıdan uzak durman gerekiyor. Ferrari'nin maskotu ve nike 'in topu Olmaz.
Daha özgün bir çalışma yapmalısın konseptin güzel ancak benzerlikten dolayı
baştan çalışmanı çöpe atmış olursun.
Uluslararası bir müsabakaya Almanya'nın ev sahipliği yapıcagını düşünürsek öncelikle maskotlu bir logo yapabilirsin ferrarinin atı yerine almanya parlamento'sundan esinlenip
kartal simgesi kullanabilirsin.
siyah kırmızı sarı renklerin üzerinde yoğunlaşmalısın..
" Burası almanya Avrupa burda basketbol oynuyor.. " üzerinde tekrar çalışıp son halini görmek isterim .