Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eurovision için hadiseye hazırladığım bi afiş

dexter_ip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkp.com
yorumlarınızı bekliyorum

hadiseeurovisionxh4.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
afiş ten ziyade wallpaper ı anımsattı bana ama güzel bi çalışma brush kullandın sanırım arka fon biraz daha canlı renklerde olabilirdi birde hadisenin daha hoş bi fotosu olabilirdi:rofl:
bu arada çalışman görünmüyordu cevap vermek için yazarken alt kısımda küçük halini görüp tıkladım sonra açıldı bilgine
eline sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bayrağımızın içinde bu çeşit floraller, vektörler ve hadise nin olduğunu görmemiştim..Hadise'nin Türkiye adına yarışması güzel bir şey ama bayrağımızı herçeşit çalışmayla deforme edilmesini benimsiyemiyorum..Zeminde farklı bir çalışma uygularsanız sevinirim..

dexter_ip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkp.com
arkadaşım ben bayrağımızı kötü bi şekilde veya yanlış bi şekilde kullanmadığımı düşünüyorum o senin düşüncen ben tasarımlarımı senin düşüncene göre uygulama gibi bi zorunluluğum yok sen öle düşünüyorsan öle yaparsın ama ben böyle güzel olacağını düşündüm ve yaptım tmm beğenmemiş olabilirsin bunu belirt ama sanki bayrağımıza hakaret etmişim gibi yorum yapma bu tarz bir sürü çalışmada kullanılıyor bayrağımız bilgine

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
arkadaşım pek afiş olmamış gibi,çok karmaşa yaratılmış çalışmada ,ayrıca sanatçı ve şarkısınıda yansıtmalı afişte mesela düm tek tek nasıl bir şarkı biliyorsak ben onu klasik kıvrımlı bir font kullanmazdım,ruhunuda yansıtman gerekirdi gerek yazı vurgusunda gerek tasarımda...

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
arkadaşım ben bayrağımızı kötü bi şekilde veya yanlış bi şekilde kullanmadığımı düşünüyorum o senin düşüncen ben tasarımlarımı senin düşüncene göre uygulama gibi bi zorunluluğum yok sen öle düşünüyorsan öle yaparsın ama ben böyle güzel olacağını düşündüm ve yaptım tmm beğenmemiş olabilirsin bunu belirt ama sanki bayrağımıza hakaret etmişim gibi yorum yapma bu tarz bir sürü çalışmada kullanılıyor bayrağımız bilgine

arkadaşım eleştiriye biraz daha açık olursak paylaşım adına çok daha iyi şeylere imza atarız bence birde ülkemizde bayrak kanunu diye bir kanun var bunu bir incele gerçi devlet bile o kanuna uymuyor ki halkı uysun diyesim geliyor...
saygılarımla...

Son düzenleme:

pkoknar

🌱Yeni Üye🌱
hazır illustrasyonu al ustune bi resim çak al sana afiş çalısması:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim anlamak istediğim konu:

Konu afiş bölümünde paylaşılmış... Evet teknik açıdan çalışma afiş.

Peki Hadise bu afişi sipariş mi etti? Yoksa siz kafanıza göre böyle bir çalışma hazırlayayım diye mi düşündünüz?

dexter_ip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkp.com
arkadaşlar yorumlarınıza saygı duyuyorum ama burda bazı arkadaşlar diyor hazır illistrasyonu al resim koy al sana afişmiş tmm arkadaşım sen hiçmi brush kullanmıyorsun yada kullanılmıyacaksa niye yayınlanıyo bu brushlar söylermisin tmm beğenmediyseniz söyleyin ama böle yorumlar hoş değil bence çünkü bende bi emek verdim ve bu afişi tasarladım kendi fikirlerimle en azından bişeylerden çalmadım veya piyasadaki bi çok grafikerin yaptığı gibi varolan bi afişi editleyip üzerinde değişiklik yapıp buraya koymadım düşünceme göre tasarladım birazdaha iyimser olursanız sevinirim

kingy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çalışma anladığım kadarıyla kendi kendine yaptığın bir serbest deneme..Ölçü itibariyle afiş vs. herhangibir basılı işin yaygın formatlarından birine oturmadığı gibi tasarım içeriğiyle de basılmaya uygun format ve renklerde hazırlanmamış.Bunlar bir kenara.Renkler atmosferi vermiyor.Bu tarz "swirl" ve "floral" brush setleri ile avrupai üslupta rock vs. müzik temaları çok sık kullanılıyor ve nette rastlanıyor, gözünüz bunlara aşina olmuş.Ama seninki sair örnekler gibi olmamış pek.Çok soluk..Haydi basılı iş özellikleri taşımıyor, bari parlak flouresant etkiler verseydin de ekranda hoş duracak grafik bir çalışma çıksaydı ama o da yok..Umarım eleştrilerimden ötürü bana kızmazsın, sonuçta kötü şeyler söylemedim.Yorumlar da benim kişisel görüşlerim.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu afiş değil tam bi hadise aslında olumlu ve ılımlı yanaşmak isterdim ama benim için afiş yonunden bi anlatısı yok bu çalışmadan ne olur bilmem bi banner çalışması olabilir mesala biraz daha uğraşmalısınız başarılar

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
herşey çok krışık durmuş yani daha güzel olabilirdi mesela düm te yazısı felan hiç olmamış

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
bu eurovision olayını aslında cok fazla milli bir dava gibi görmemeliyiz.eurovision devlet kanallarının kendı aralarında yarısmasıdır ve ne kadar siyasi oldugunu hepimiz biliyoruz.
çalışmanıza gelince arka fon biraz daha canlı renklerden olussaydı daha iyi olurdu dusuncesındeyım.
kolay gelsin...

dexter_ip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkp.com
sağolun arkadaşlar yorumlarınız için ben bunu öle boş bi vaktimde can sıkıntısından tasarladım yani hiçbi iddam yok diğer arkadaşlara sert davranmamın nedeni onların yaptıkları yorumlardan dolayı öle içimden geldi bunu yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim teşekkürler yorumlarınız için

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
hazır illustrasyonu al ustune bi resim çak al sana afiş çalısması:)

bu nasıl bi yorum nasıl bi uslup beğenememiş olabilirsiniz fakat bunu düzgün bir dille anlatabilir daha iyisi için yol gösterebilirsiniz burada sokak ağzına yer yok arkadaşım Forum Kurallarına ve saygı çerçevesine dikkat ediniz...

bi ayrıntı olarak sizin yaptığınız afiş arka plan çalışmanızıda inceledim sizinde bu arkadaşın çalışmasından çok farkı yok sizde hazır ilistrasyonlar kullanmışınız sizede bu yorumumu yapalım...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Eleştiriye açık değilsen, destansı şekilde cevap vermek yerine çalışmanın üstüne '' Eleştiri değil pohpohlama yapacaklar mesaj yazsın'' dersin. Ben seni bir zorunluluk içine ittiğimi düşünmedim..Öyle bir yaptırırımda olmadı..Sadece Zeminde yapacağın değişiklikle sevineceğimi söyledim.. Hadiseye karşı ırkçı bir yaklaşımımda yok ama özenerek yaptığın çalışmanın detaylarını da düşünmek zorundasın..Bu tarz bi sürü çalışmayada aynı tepkiyi veriyorum ki bu deforme olayında bazı çalışmalarda her simgenin kullanılamayacağı bilinsin diye düşünüyorum..İşin hakkını veren, bayrağı olduğu gibi kullanan çalışmalar olduğu gibi, bu tarzda çalışmaların bu tarz yanıtlar alabileceğini unutma..Bilgilerine..

dexter_ip

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkp.com
Eleştiriye açık değilsen, destansı şekilde cevap vermek yerine çalışmanın üstüne '' Eleştiri değil pohpohlama yapacaklar mesaj yazsın'' dersin. Ben seni bir zorunluluk içine ittiğimi düşünmedim..Öyle bir yaptırırımda olmadı..Sadece Zeminde yapacağın değişiklikle sevineceğimi söyledim.. Hadiseye karşı ırkçı bir yaklaşımımda yok ama özenerek yaptığın çalışmanın detaylarını da düşünmek zorundasın..Bu tarz bi sürü çalışmayada aynı tepkiyi veriyorum ki bu deforme olayında bazı çalışmalarda her simgenin kullanılamayacağı bilinsin diye düşünüyorum..İşin hakkını veren, bayrağı olduğu gibi kullanan çalışmalar olduğu gibi, bu tarzda çalışmaların bu tarz yanıtlar alabileceğini unutma..Bilgilerine..

arkadaşım ben pohpoh istemiyorum sen yaptığın yorumla beni bayrağı önüne gelen yerde kullanan istediğini yapan biri gibi gösteriyosun ben burda bayrağı kullanmamın nedeni eurovision milletlerin yarıştığı bi yarışma olduğu için böyle kullanma gereksinimi gördüm bundada bi sakınca olduğunu düşünmüyorum senin düşüncene göre o zaman bayrağımızı hiçbir yerde kullanmayalım bu mantık yanlış bence haa şunuda söyleyim sana bayrağımızın şanını zedeleyecek bişey yapmadım yapmamda bayrağımızın önemini merak etme iyi biliyorum senden öğrenmeme gerek yok tmm bu konu çok uzadı yeter arkadaşım uzatmayalım ben bi çalışma yaptım bunuda görüşlerine güvendiğim grafikerler.net te paylaşmak istedim bu kadar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım ben pohpoh istemiyorum sen yaptığın yorumla beni bayrağı önüne gelen yerde kullanan istediğini yapan biri gibi gösteriyosun ben burda bayrağı kullanmamın nedeni eurovision milletlerin yarıştığı bi yarışma olduğu için böyle kullanma gereksinimi gördüm bundada bi sakınca olduğunu düşünmüyorum senin düşüncene göre o zaman bayrağımızı hiçbir yerde kullanmayalım bu mantık yanlış bence haa şunuda söyleyim sana bayrağımızın şanını zedeleyecek bişey yapmadım yapmamda bayrağımızın önemini merak etme iyi biliyorum senden öğrenmeme gerek yok tmm bu konu çok uzadı yeter arkadaşım uzatmayalım ben bi çalışma yaptım bunuda görüşlerine güvendiğim grafikerler.net te paylaşmak istedim bu kadar

Arkadaşım? :p Peki..

Görüş almak için çalışma ekliyorsun ve sen en iyisini biliyorsun..Tamam dır haklısın uzatmayalım..Aslansın..kaplansın..Başarılar diliyorum..

fillix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet afis tarzında olmamış yoldan geçerken uzak mesafede baktıgını düşün hadiseden çok başka şeyleri vurgulamışsın. Başarılar