Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Extrude Kaplama

WampiR54

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar Corel'de Yazı Yazıp Extrude Uyguluyorum 3d yani snra onu Yazılardan Ayırıp extrude olan yerleri seçip oraya resim kaplamak istiorum yani resim fonu koymak istiyorum ama Yazılarıdan Extrudeyi Ayıramıorum ßu konuyu ßi|en varsa yardım Ederse sevinirim Şİmdiden Herkeze Teşşekür Ederim...

Benzer konular

By_SEYF

🌱Yeni Üye🌱
bende küpü her tarafına ayrı resim koymayı düşünmüştüm
pek bilgim yok ama bilen birine sordum ve corel de yapılamıyor demişti
sanırım yazı da da aynı kural geçerli

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaslar Corel'de Yazı Yazıp Extrude Uyguluyorum 3d yani snra onu Yazılardan Ayırıp extrude olan yerleri seçip oraya resim kaplamak istiorum yani resim fonu koymak istiyorum ama Yazılarıdan Extrudeyi Ayıramıorum ßu konuyu ßi|en varsa yardım Ederse sevinirim Şİmdiden Herkeze Teşşekür Ederim...

Extrude yaptığın yazıyı komple seç.. Ctrl+K (break apart) yap şimdi öndeki yazı ve arkadaki 3d ayrılacak.. isteğin resmi import et. resmi extrudenin altına koy ve powerclip menüsüyle olayı bitir.. umarım istediğin budur.

-----------

WampiR54

🌱Yeni Üye🌱
Dostum Çok Teşşekür Ederim Ama Son Bişey daha sormak istiyorum Kaplayı Yaptıgımızda resim meydana cıkıyor dedigin gibi contour'u Exturu'deye nasıl ugulayıp Çizgilerin ßelirgin 0lmasını qöstericez Bunuda acıklayabilirsen c0k makßule geçer..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Ctrl+K dediğin andan itibaren secili nesnene (extrude) palet üzerinde sağ tuş tıklayarak çizgi verebilrisin.. çizgi özelliklerinden scale with image ve behind fill kutucuklarını işaretle sonrada kalınlaştır istediğin gibi...