Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fashion /Zucker-yoŞa

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Zucker arkadaşımızla fashion/moda konusunu ele aldık...

Zucker arkadaşımızın çalışması...

fashion8sunumfunda.jpg

Benim çalışmam...Çalışma görünürde çok karışık , bilinçli yaptığım bişey, çünkü moda bana çok karışık bir olgu olarak görünür..Başlangıcında sadedir...Sonrasında dallanıp budaklanır...Ama modanın sade tarafı beni cezbeder...

fashionsunum.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Her iki çalışmada oldukça güzel,ikinci çalışma fazla sade olmuş gibi ama yinede beğendim:) Emeğinize sağlık arkadaşlar.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
dicek bişi yokk valahii süperr gerçekten başarılı bir çalışma sergilemişsinizz
emeginize saglık...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle güzel bir uyum yakalamışsınız, ellerinize sağlık.

Bazen kelimeler susar; yürekler ve eller konuşur.Siz kocaman yüreğinizi öyle bir konuşturmuşsunuz ki bize sadece tebrik etmek kalıyor.

YoŞa' nın typo konusunda büyük gelişiminin zaten farkındayız ve bu mutluluk verici...ZUCKER' ında çalışmalarındaki estetik bakış ve bunu çalışmalarına uygun bir biçimde yansıtması çalışmayı harika dedirtmiş ve ortaya böylesine başarılı bir çalışmalar çıkmış.

İkinizinde eline sağlık diyorum ve ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Ellerine sağlık yoŞa' cım. +1
Ellerine sağlık ZUCKER' cım. +1

Başarılarınızın ve çalışmalarınızdaki bu güzel birlikteliğin sürmesi dileğiyle...

İyi çalışmalar.

Kolay gelsin.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınız adına teşekkür ederim arkadaşlar...

Blueden'cim ayrıca teşekkürler, ancak +1 i ben haketmiyorum...Benim yaptığım çalışma gerçek anlamda tipografik bir çalışma değil,birçok açıdan yetersiz bir çalışma...Hiç içime sinmedi ancak böyle bişeye ihtiyacım vardı sanırım...Düşüp arkama bakmam gerekiyor...

Zucker arkadaşımızı bende tebrik ediyorum...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınız adına teşekkür ederim arkadaşlar...

Blueden'cim ayrıca teşekkürler, ancak +1 i ben haketmiyorum...Benim yaptığım çalışma gerçek anlamda tipografik bir çalışma değil,birçok açıdan yetersiz bir çalışma...Hiç içime sinmedi ancak böyle bişeye ihtiyacım vardı sanırım...Düşüp arkama bakmam gerekiyor...

Zucker arkadaşımızı bende tebrik ediyorum...

Bu alçak gönüllüğünü çok seviyorum. Hak ediyorsun canım, her nevi sen öyle görmesen de...:angel:gerçek bir tipografik çalışma olarak görmesen de bence sadece bu açıdan değil, genel anlamda verilen +1 dir o.(ben de öyle değerlendiriyorum zaten) Bu büyük azim ve uğraşlarının hediyesidir ki bununla da yeterli kalmayacak, bir çok güzel ve değerli ürün çıkacaktır ortaya bu yolda(typo olarak).O yüzden çalışmaya bu boyutta bakmadım, hem ayrıca bu dayanışma ve beraberlik hakediyor.
:smile:

Tekrar elinize ve emeğinize sağlık...iyi çalışmalar.=)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkürler arkadaşlar... tipografiye olan ilgim xavalon, cengiz ve yoŞa sayesinde her geçen gün giderek arttı...ve kendimi böyle bi çalışmanın içinde buldum...ne mutluki, bana destek veren, zamanını benim için harcayan, bu konuda benden yardımını esirgemeyen, kocaman yürekli bi arkadaşım var(YOŞA) teşekkürler canım...

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Her 2 çalışmayıda tebrik ediyorum. Herzaman söylüyorum, çalışmak araştırmak ve disipline olmak çalışmanın gerçek eleştirisidir. Zuckerida tebrik ediyorum iyi bir giriş yaptı tipografi sınıfına.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Her 2 çalışmayıda tebrik ediyorum. Herzaman söylüyorum, çalışmak araştırmak ve disipline olmak çalışmanın gerçek eleştirisidir. Zuckerida tebrik ediyorum iyi bir giriş yaptı tipografi sınıfına.

çok teşekkür ederim...sizden tebrik almak çok güzel...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Özellikle 2.çalışma çok hoşuma gitti ellerinize sağlık arkadaşlar.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler arkadaşlar... tipografiye olan ilgim xavalon, cengiz ve yoŞa sayesinde her geçen gün giderek arttı...ve kendimi böyle bi çalışmanın içinde buldum...ne mutluki, bana destek veren, zamanını benim için harcayan, bu konuda benden yardımını esirgemeyen, kocaman yürekli bi arkadaşım var(YOŞA) teşekkürler canım...

Rica ederim Zucker...Sandığın kadar büyük bişey yapmadım...Ben teşekkür ederim canım.

Teşekkür ederiz Sayın Xavalon...Bencede iyi bir giriş oldu...

Özellikle 2.çalışma çok hoşuma gitti ellerinize sağlık arkadaşlar.

Teşekkür ederiz Fatoş KESKİN :)

Elinize sağlık, çalışmalar başarılı olmuş. Kolay gelsin..

İkimizde teşekkür ederiz...

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerçekten başarılı olmus arkadslar.emeğiniz ve paylasımınz için teşekkrler :)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
her iki çalışmada çok başarılı elinize sağlık:D

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar tebrik ederim her ikinizin tipografi çalışmaları da çok ilgi çekici.. bu şekilde beraber yapılan projelerde çok hoş doğrusu.. site olarak grup çalışmaları yapmayı ben de istemişimdir. afiş, illüstrasyon yarışmaları gibi.. ama sizin birlikte çalışmanız da bu konuda iyi bir adım bence.. tebrik ederim..

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben Zucker' in tipografisini daha tutarlı ve göze hoş gelen bir çalışma olarak buldum. Sadece alt sol köşesindeki yazı fazla bence onun dışında güzel bir iş :)

serseriboy1331

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerinize sağlık arkadaslar her insanın zevki ayrıdır bende yosa nın çalısmasını daha çok beğendim yinede ellerinize sağlık :):)