Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

''favorone'' logotype çalışması...

Ju5TLov3

🌱Yeni Üye🌱
graphic1copyus3.jpg

yorumlarınız nasıl olur bilemem ama şimdiden teşekkürler.

İYİ FORUMLAR.

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Müsadenizle çalışmanızdaki simetri hatalarına değinmek istiyorum;

Bu gördüğümüz bölgede iki "O" harfinin bağlantı yeri çok sıkıntılı.Gözden kaçırdınız farzediyorum, çünkü çok basit bir işlemle düzeltilebilir.

41211180ax9.jpg

İkinci olarak;
Kırmızı okla gösterdiğim yerlerdeki orantısızlık, kanımca 4 parçayıda aynı ölçüde-birimde yerleştirmelisiniz.

42634944cr6.jpg

Üçümcü olarak;Üstteki 4 renk şeritten mavi olanı çok kaba, onu daha ince yapmalısınız...

Ayrıca o şekillerin anlamınada değinirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar dilerim...

Saygılar...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Ne iş yapar bu Favorone ?
Hadi onu geçtim, yalnız logo tasarlarken renk uyumuna, çizimdeki ayrıntılara ve perspektife daha çok önem vermelisiniz. Mesela bu logo çok baştan savma çizilmiş ve renklendirilmiş.

Ju5TLov3

🌱Yeni Üye🌱
logodaki kastım, kelebeği ya da kuşu temsil etmek. Ben üniversiteden mezun oldum 2 yıllık bu sene bitti evet haklısınız hatalarım var. Bu ''favorone'' insanın favorilerini ya da hayallerini gerçekleştirmek amacı ile tasarladım. Canım sıkıldı o kadar. Ama gerçekten saolun çünkü yorumlarınzda haklısınız ;)

Son düzenleme:

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne iş yapar bu Favorone ?
Hadi onu geçtim, yalnız logo tasarlarken renk uyumuna, çizimdeki ayrıntılara ve perspektife daha çok önem vermelisiniz. Mesela bu logo çok baştan savma çizilmiş ve renklendirilmiş.

Bence eleştirin daha yumuşak ve yapıcı olabilirdi. Çalışmana gelince arkadaşım ufak hatalar var zaten değinmiş arkadaşlar o noktaya. Ama hayalgücü ve zevk görebiliyorum. iyi çalışmalar :iloveyou::iloveyou::iloveyou: