Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba ben sitede yeniyim logoda eksik gördüğünüz yerleri paylaşırsanız sevinirim aslında ben beğendim ama fikirde almak lazım :)
Fırın için yapılan bi logodur ...!

bordo zemindir logonun parçası değildir sadece logo bordo zemin üstüne basıyo onu belirtmek için koydum :)

gamzeyuksel

🌱Yeni Üye🌱
Ben bir eksiklik gremedim.Gayet başarılısınız.

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık bence de güzel de bordo rengin tonunda biraz oynasan mı acaba

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekürler gamze ve htc ama bordo zemin renginde basıcak müşteri o renk istio :)

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler st_anger :)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Gayet hoş ama fakat lakin :) alttakı sımge poli nin iyisinin noktası olsa daha farklı bişey olurdu tabıkı o sımgede bıraz daha guzel olsa...

HALİL1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmus eline sağlık

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Genel olarak güzel fakat alttaki başağı değiştirmelisin poligon yazısını sağ ve soldan saran bir başak kullanabilirsin unlu mamuller yazısında kontür kullanma bence başarılar...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sayin Çelme bence acele yaptiginiz bir calisma bu daha iyisini yapabilecegini biliyorum. Ben bunu begenmedim... yinede eline saglik Fahrettin :)

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeşim logon ii guzel hoş eline saglık ama tabela gibi olmuş :D:D birde beyaz renkleri kesinlikle deiştir + yazıların etrafına contor koyma gıda sektöru yumuşak geçişli harfleri sever senin ki baya iddalı olmuş bennce üzerinde biraz daha çalışılması lazım birde yandaki başakları yazının yanından verirsen yani zeminden daha hoş olur yerle birleşik olsun havada kaldımı anlamsız oluyor:S tşk ederim saygılar

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
unlu mamülleri yazısı sanki sonradan eklemiş gibi duruyor bu yazı karakteri diğerlerinden biraz kopuk gibi sanki..
en alttaki şeklin orda olması sanki fazladan gibi genel olarak başarılı tebrikler..

zmtl

🌱Yeni Üye🌱
1-)yazı rengini değiştirsen daha iyi olur..bordo zemin üzerine basılacak diyorsan ;)
2-)diğer arkadaşların dediği gibi beyaz bişi bırakma ;)
3-)alttaki başağı kaldır fazla bir imge
4-)yukarıdaki başak havada kalmış; sarmaşık şeklinde veya alttan yuvarlatarak logoyu içine oturtabilirsin
5-)eğer değiştirme imkanın varsa farklı tasarımlar yapmanı tavsiye ederim;););)

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Güzel olmuş eline sağlık ama daha iyisini yapabilirsin. unlu mamülleri deki kontür gereksiz görülüyor kaldır bence kolay gelsin..

designwish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık. Hoş bir izlenimi var yalnız, yazı karakterinden dolayı , "bir içki markası mı ki bu?" dedirtiyor insana:) ilk bakışta tabi. Sadece bir fikir,sorarsanız herkes bişey söylüyor işte:)

tabu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne olabilir,nasıl olabilir

Merhaba ben sitede yeniyim logoda eksik gördüğünüz yerleri paylaşırsanız sevinirim aslında ben beğendim ama fikirde almak lazım :)
Fırın için yapılan bi logodur ...!

bordo zemindir logonun parçası değildir sadece logo bordo zemin üstüne basıyo onu belirtmek için koydum :)

elinize sağlık.
Poligon un kelime anlamı bu fırın için kullanılyormu ki doğru adres,hedef anlamında kullanılabilir sanıyorum.
"POLİGON" kalimesini perspektif vererek yazdığımızda İ hedef noktayı göterir.
altta kalan boşluğa Unlu mamüller, üstte kalar boşluğa fırın ile ilgili başak,unlu mamül vb. lekeler konulduğunda görsel olarak daha farklı birşey çıkacağını düşünüyorum.
selamlar bu vesile ile kurban bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim.
Talat Bulat
(TABU)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
bordu'a %20 Siyah Artırsan Birde %10 düşürerek baksan 3 seçenek koy cok güzel calısma olmus ellerine sağlık..

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle herkes beyazlara takmış durumda ama bu logo flexo baskıda kullanılacağı için orda beyaz kullanmam gerekiyordu sona bazı arkadaşlar poligonun anlamının hedefle ilgili olduğunu söledi tamam doğru ama müşterinin fırını izmir de poligon diye bi mevkii de onun için poligon :D yani müsteri öle hedefle ilgili biş istemio onun için yapmadım :) olay bu yani bazı arkadaşlarda kontura gerek yok demiş ama dediğim gibi poşet baskıda kullanılacak bi logo olduğu için toparlamak lazımdı logoyu :D ama yinede fikirleriniz için teşekkürler hepsini dikkate alacağım :)