Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm

NOCRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nasıl,nerelerde neler yapsam daha iyi olurdu fikir almak istedim.Kursa yeni başladım:angel:

93548416jp6.jpg
54018060cy1.jpg

88162946lj7.jpg

Benzer konular

renzoR

🌱Yeni Üye🌱
biraz daha açık renk tonu kullansan ve çeşitli efekler ile canlandırsan daha güzel olabilir.(bence)

bafraweb

🌱Yeni Üye🌱
Butonlar Çok Sade Olmuş text Yerine jpg gif yada flash yapa bilirsin.. ( Bence : )

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence saten bu işle ilgili bilgin varki baya bişi yapmışsın ama karmaşık çalışmamaya çalış bence ve yapmak istegin işe göre kurllar vardır örnek istanbul yazısı beyaz yap onu mesela ön planda olması gerekenler vardır yada arka planda olması gerekenler bunları seçmelisin ve fazla renk kullanmamaya çalış bence iyisin yenisen çok çalışma yap kendiliginden gelişir...

NOCRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız benim için değerliydi.Teşekkür ederim. Okulda html görmüştüm;ama bir site yapmamıştım.Dreamweaver ı da kursta gördüm(hala kurstayım bu arada) html ile birlikte ilk denemelerim bunlar.İnşallah yaptıkça gelişir.Teşekkür ederim tekrar

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Html tasarlama bence üstad bilmişlik olmasın ama en son ben 12-13 yasinda yapıyodum...Php derim yada flash ama sql rquery yani veritabanı baglantili yap istersen...Benimki sadece bir öneri...

ZuMZuM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence ilk göze batan fontlar :( daha dikkatli seçimler olabilir.

ismirtanbul3435

🌱Yeni Üye🌱
valla renk uyumları güzel ama sıcak ve soğuk renklerin uyumunu sağlasaydın daha canlı durumuş gibi gelio.hep koyu renkler kullanmışsın.yinede eline sağlık göyle devam et daha iyilerini yapabileceğini biliyorum:)

i_can_fly

🌱Yeni Üye🌱
çok büyük resimler ve wallpaper gibi arka planlar kullanmışsın. Sayfa açılışını ciddi şekilde yavaşlatır.

onur_ka

🌱Yeni Üye🌱
denemeye devam

Benim şöyle bir önerim olacak, resim mümkün mertebe az kullanmaya çalış, kullanacaksan da küçük boyutlu olsun ki sayfa yüklenmesi uzun sürmesin.

linkler grafiksel baktığın zaman evet sade olmuş, ama resim koyduğunda da arama motorlarında sorun çıkıyor. bunun en iyi çözümü biraz css ile farklı tasarımlar denemek.

renklerde bana çok boğucu geldi, ben genellikle arkaplanın koyu (mümkünse nötr tonlarda) yazıların bulunduğu kısımları da beyaz (ya da kırık beyaz varyasyonları) olmasını tercih ediyorum, elbette beğeni meselesi ama dediğim gibi nacizane fikrim budur.

Html tasarlama bence üstad bilmişlik olmasın ama en son ben 12-13 yasinda yapıyodum...Php derim yada flash ama sql rquery yani veritabanı baglantili yap istersen...Benimki sadece bir öneri...
demiş arkadaşımız ama şunu unutmamak gerekir. php ve asp uzantılı siteler dinamik içerik için kullanılır, eğer site yaptıracak şahıs dinamik içerik istemiyorsa php tasarlamanın anlamı kalmıyor. bunun dışında zaten php de olsa asp de olsa yine de html kullanmak zorundasın table taglarını kullanmasan bile div taglarını kullanmak zorundasın.

benim önerim şu olurdu html öğrenirken xhtml kurallarını mutlaka öğren. css mutlaka öğren...

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok daha İyi oLabilir ßiraz fazla amatörce..