Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Fire FTP :
Site sahipleri için ve firefox tutkunları için Fireftp yi şiddetle tavsiye ediyorum, bazı yerlerde cmod ayarlarında ve binary mod larında problemler oluştursada çok küçük bir program olmakla beraber firefox un arayüzüne sahip olarak çalışan hoş bir eklenti.
1

2

Kurmak için tıklayınız.
Not : Eklentinin firefox 3 de kullanabiliyorsunuz, eski, sürümde indirip kullananlar kullanmaya devam ediyorlar, ancak artık firefox 3 kullanmayanlara eklentinin kullanılması ön görülmemiş...

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
WOT ;

2

Wot eklentisinide her firefox kullanıcısına şiddetle tavsiye ediyorum, bilgisayarınıza bazı web sitelerine girdiğinde otomatik olarak virüs ve worm lar yüklenir bu eklentide örnek veriyorum google da bir kelimeyi aratarak bir siteye girmek istediğinizde yanındaki yuvarlak sembollerle sitenin içeriğinin tehlikeli yada tehlikesiz olduğunu belirtiyor, hatta eklentinin bir sevdiğim özelliğide tehlikeli bulduğu siteye siz girmek istesenizde girerken son bir kez daha soruyor. Yani bu site sizin bilgisayarınıza zarar vericek unsurlara sahip yinede gezmek istiyormusunuz gibilerinden bir soru ile onayınızı istiyor benim gibi worm lardan nefret eden kişiler için birebir bir eklenti şiddetle tavsiyelerimin arasındadır :)
Eklentiyi kurmak için lütfen tıklayınız.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
5362

5

3

Alexa Sparky 1.2.1

Alexa sitesini bilmeyen çok az kullanıcı var artık. Alexa sitesi dünya üzerindeki en büyük sitelerin listesini ve istatisliklerini veren büyük bir sitedir genelde alexa toolbarını kullanan kullanıcılara torpil geçtiği söylenilen alexanın firefox eklentisi bence güzel bir eklenti kurmanızda fayda var girdiğiniz her sitenin hemen sıralamasını öğrenip bir ön fikirde bulunabiliyorsunuz...

Eklentiyi kurmak için lütfen tıklayınız.