Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Firefox, Google hakkında önemli bilgiler

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben firefox 3 beta5 kullanıyorum. beta sürümünün test edilmesi konusunda mozilla'ya destek olabilmek için...
firefox 2'ye kıyasla çok güzel eklemeler yapılmış: şifre hatırlama penceresi, şifre girildikten sonra yeni sayfanın açılmasını bekliyor, şifreniz doğruysa ekle diyebiliyorsunuz. hatalı girişlerden kurtuluyorsunuz. eklentileri kurmadan bu sürüme uygun mu görebiliyorsunuz gibi birçok kullanışlı özellik eklenmiş.
bu script'i STYLISH isimli bir script düzenleyicisi ile kullanıyorum. sonuç mükemmel.
Özellikle biz grafikerler gibi PC başında uzun zaman geçirenler için göze çok iyi oluyor. sade ve şık...
kesinlikle kullanın derim...
firefox'a henüz geçmemiş olanlara da bir notum olacak:
Internet Explorer, gerek kullanım kolaylığı, gerekse güvenilirlik vb konularda firefox'la kıyaslanamayacak kadar basit. Firefox'un içindeki kendi güvenlik programlarının sayesinde 2yılı aşkın süredir virüs programı kullanmıyorum ve hiç virüs almadım!!!
bu çok önemli bir konu.
Ayrıca firefox, ABD emperyalizminin-kapitalizminin karşısında gerçek bir tavır, gerçek bir eylem.
Bu nedenle, linux, mozilla, google gibi ABD karşıtı firmalar sürekli olarak ABD firmaları tarafından saldırıya uğruyor. sebep açık: bu sözü geçen firmaların tüm ürünleri, ABD emperyalizminin göz boyayan ürünlerine alternatif-karşıt olarak sosyalist tabanlı firmalardır.
bu nedenle, hem politik anlamda, hem de kullanım rahatlığı, güvenilirliği, olanakları vb tüm sunduklarıyla google, linux, mozilla (firefox'un üreticisi) gibi firmalara tam destek vermenizi öneririm
Unutmayın, dünya'nın en ünlü hackerları, yaptığımız araştırma sonucunda MS Windows XP'nin yapımcıları arasında. Dolayısıyla, Microsoft'a saldırdığı, XP'yi çökerttiği iddia edilen ve ServicePack1-2 gibi ya da diğer XP güncellemeleri gibi bizi zora sokan ve yeni dosyalar programlar almaya zorlayan, bizi Microsoft'un eline düşüren virüslerin %70-80'i Microsoft'un kendi desteklediği Hackerlardan geliyor. Biz internet kullanıcıları da, microsoft'a biraz daha para kazandırmak zorunda kalıyoruz.
Bunklar komplo teorileri değil, XP'nin credits bölümündeki isimleri incelerseniz, bahsi geçen isimlerin sözde MicroSoft karşıtı hacker olduğu iddiasıyla karşılaşırsınız.
Bu bir propaganda değil! günümüz dünyasında ABD'nin halklara nasıl çileler çektirdiğini düşünürsek, geç kalınmış bir tavır olduğunu anlayacağınızdan eminim.
Lütfen Google, Mozilla (firefox) kullanmaya özen gösterelim!

Hem internet explorer'ın açık bırakığı arka kapılarından virüs saldırılarından kurtulun, hem kullanım rhatlığının keyfini çıkarın, hem de bu konuda tavırsız bir "insan" olmaktan kurtulun...
Zaten firefox'u bir kez kullanan kişi, o rahatlığı gördükten sonra IE kullanmaz

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet bende Firefox denedim ve gerçekten ilk andan itibaren gereksiz bir sürü şeyden kurtulduğumun farkına vardım.

Artık Firefox kullaniyorum.

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
firefox ve sürekli gelişen ve güncellenen eklentileri bilgisayrımın vazgeçilmezleri...

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mozilla ürünlerini takip ederseniz, birsürü işe yarar program bulabilirsiniz...
;)

long live |-|eavy |V|etal
long live google :p

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok teşekkürler paylaşımın için.
evet bilmeyen ve kullanmayan arkadaşlara şidetle MOZİLAAAA...

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben evde kesinlikle firefox kullaniyorum is yerindede son gunum zaten o yuzden ne yaparlarsa yapsinlar

alonefanky

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.terraspanturkiye.com
Normalde Opera kullanıyorum. Kullanım kolaylığı son derece güzel. İkinci olarak Firefox tercihim tabiki.
İE ye gelince sadece işim gereği lazım olduğunda test amaçlı kullanıyorum. Keşke onu bile kullanmayabilsem..

herrrosss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler ben de Firefox deneyeceğim... HEMEN.:)

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her yönüyle en doğrusunu yaparson...
ama firefox eklentilerini kurmayı unutma :)
ben styler, forecastfox, adb plus, download status bar, downloadhelper (video download için) kullanıyorum.
Eksiği yok, fazlası var.
kurunca tüm net tarayıcılarında olduğu gibi flash player, java gibi eklentileri kuruyorsun. zaten firefox sitesine girdiğinde orda sana onlara göre olması gerekenlerle olanaklarını ayrıca sunuyor. tercihine göre istediklerini kurarsın...

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hatta şöyle bir ön görünüm sunayım:
Bricopacks vista inspirat ultimate edition ile vista arayüzü...
Firefox 3 beta 3 ile nasa night lunch arayüzü kullanıyorum.
PC'yi hiç zorlamadan siyah PC'me siyah bir ekran görünümü de sağlamış oldum...

siyahım, ve matım...

b-208381-google__black__dark__skin__stylish.jpg