Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)

Rx_Lose_xR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Firefox ilk yüklendiğinde çok sade şekilde gelmekte.Aslında içinde ve eklentilerle bir web tarayıcıdan beklenmeyecek bir çok özellik kazanabilir.

Ben bunun için en kullanışlı özellikleri en sade bir şekilde modifiye etmeye çalıştım umarım forum ailemizin işine çok yarayacaktır.Dediğim gibi bir çok pratiklik kattım bbcode lardan player kontrolüne bunları keşfetmek size kalmış.

Umarım halen ie kullananda yoktur forumda :)

Kurulumdan sonra firefox aşağıdaki gibi olacak;

zzzgi7.jpg

Çalışması için sistemizde Mozilla Firefox yüklü olmalıdır.Yüklü olmayanlar önce burdan firefox u yüklesinler.

Bağlantı geçersizdir.

Yüklemeden önce firefox kapalı olmadılır.yükledikten sonra en kullanışlı web taracısını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli :Firefox kullananlar "Firefox Grafikerler.Net" ti yüklemeden önce yer imlerini yedeklesinler.
1280*1024 Ekran çözünürlüğünde kullanılmasını tavsiye ederim.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2007

Son düzenleme:

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Lose. Piyasadaki en güzel ve en iyi web browserini bizim için derlediğin için ne kadar teşekkür etsek az kalacaktır.

Paylaşımın için çok teşekkürler.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet çok teşekkürler. Forumda en iyi verimi firefox ile alırsınız arkadaşlar mutlaka yüklensin =) Eklentileri ve modifileri bence çok iyidir bende şimdi indiriyorum eklentiyi... Firefox kullanıyorum =).

baby tartaruga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hala explorer kullanan var forumda :(
Biraz cesaretle bu işi halledebileceğimi biliyorum :D
Cesaretimi kazandığım an buradan indirebileceğimi de biliyorum artık..
Teşekkürler..

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bende indiriyorum

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Hala explorer kullanan var forumda :(
Biraz cesaretle bu işi halledebileceğimi biliyorum :D
Cesaretimi kazandığım an buradan indirebileceğimi de biliyorum artık..
Teşekkürler..

Yalnız değilsin ablacım :D yalnız bir farkla ben ikisini de kullanıyorum, çünkü malum ruh hali değişken yapıya sahip, bir ağabeyin var. O hangisini derse biz onu kullanıyoruz. :D

Bu eklentiyi de indiriyorum şimdi. Teşekkürler emek ve paylaşım için Rx_Lose_xR. : )

Rx_Lose_xR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. firefox kullanan kullanmayan bunu mutlaka denemeli bence.

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zaten firefox kullanıyorum 2 yıla yakın zamandır ve bilumum hırdavat, kırtasiye malzemeleri, ev gereçleri, elektronik parçalarından hoşlanan, pazarları elinde kontrol kalemiyle evin orasını burasını tamir etmeye çalışan bir adam olarak, modifiyeleri olan ve alengirli bir browser'ı zevkle kullanıyorum :)
ve şimdi arkadaş, bizim için emek vermiş, güzel ve yararlı eklentilerle hazır etmiş, o halde bu edition'u editöre de teşekkürler ederek indirmeye başlayalım :)
teşekkürler arkadaşım... ;)

yalnız çok fazla eklenti var içinde...
nereye uzansan klik... :);
sadeleştirme gerekebiliyor :)

ITECHINN

🌱Yeni Üye🌱
Firefox gerçekten süper bir browser. IE 7 deki eklentilerden nice fazlasına sahip ve tamamen tüm eklentiler ücretsiz... IE 7 için ise eklentiler paralı :)

Ancak bir ricam olacak , FF için kullandığınız eklentileri sunma imkanınız var mı ? Çünkü sizin yazılımı kurarsam, Özenle kurmuş olduğum nice eklenti bir anda kaybolabilir.

Ayrıca 2.0 sürümüne uygun mudur ?

Saygılarımla...

(Not : İlk mesajımı favori tarayıcım hakkında yazmak çok sevindirici :))

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bunu kullanıyorum gayet memnunum özellikle kullandığınız eklentilerin isimini bir kenarı not alarak tekrardan bunun üstüne kurabilirsiniz. Gereksiz olan hiç birşey yok bunda kurulan eklentiler tek kelime ile browserınızı çok iyi geliştiriyor şiddetle tavsiye ediyorum...

ancientwisdom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firefox gerçekten süper bir browser. IE 7 deki eklentilerden nice fazlasına sahip ve tamamen tüm eklentiler ücretsiz... IE 7 için ise eklentiler paralı :)

Ancak bir ricam olacak , FF için kullandığınız eklentileri sunma imkanınız var mı ? Çünkü sizin yazılımı kurarsam, Özenle kurmuş olduğum nice eklenti bir anda kaybolabilir.

Ayrıca 2.0 sürümüne uygun mudur ?

Saygılarımla...

(Not : İlk mesajımı favori tarayıcım hakkında yazmak çok sevindirici :))

bu kusursuz browser ortak noktamız demek...
sevindim....
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1027
adresinden gerekli eklentiyi alabilirisin...
ayrıca firefox 3 henüz beta olmasına rağmen (ben firefox 3 beta5'i kullanıyorum ve firefox'un daha da güzelleştiğini, birçok özelliğin daha da kullanışlı ve şık hale getirildiğini haber edeyim) çok başarılı bir halde...
kesinlikle öneririm...
iyi günler ;)

burakef

🌱Yeni Üye🌱
konu başında verdiğiniz eklenti linki çalışmıyor birdaha uploadlayabilirmisiniz?Yeni üye olduğum için eski konuları takip ederek başladım.Saygılarımla...