Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash sitesini 3 dilde nasıl yaparım Yardımlarınızı bekliyorum !........

rabia282

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaslar ben Flash ta site yaptım ama simdi bu siteyi 2 ayrı dilde yapmam lazım...
indexe 3 bayrak koyup link versem ve diger dilleri bastan sona yapıp baglamam mı lazım.. nasıl yapmalıyım sıkıstım lütfen yardımcı olun

hoşçakalın

Benzer konular

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
ister öyle yap istersen kullandığın textleri dinamic text kullan ve değişkene göre değiştir durumu örneğin Dil=="TUR" ise Türkçe iiçeriği yazdır bunu xml ya da txt dosyasından çekebilirsin kolay gelsin

rabia282

🌱Yeni Üye🌱
cok tsk ama ben acemi oldugumdan anlattıgınız seyleri anlamadım daha kolay bir yolu varmıdır

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
en kolayı bence flash dosyasını 3 ayrı dilde hazırla, sayfalara link ver o şekilde en basitinden yapabilirsin.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3 ayrı dosya kullanmak pek fazla iyi görünmüyor sanırım bi değişiklik olduğunda sürekli diğer dosyalarıda değiştirmek gerekicek bunun yanında her dilde gezinti için her flash animasyonun yüklenmesi beklenicek. En güzel ve en kullanışlısı için bölgesel kontrol ile flash sitesini otomatik olarak lokasyon seçtirebilir ve dinamik textlerle dışarıdan verileri çekerseniz site düzenlemelerinde çok rahatlarsınız. Ama acemiyseniz düzenlemelerde uğraşmak zor olmaz derseniz djmatrak güzel söylemiş ;).. ii çalışmalar.