Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flashta indesign gibi Tabs menüsünde Leader gibi bir yol varmi?

Crazy_dk

🌱Yeni Üye🌱
Restaurant menusu hazirlarken yamek isimlerinden sonra gelecek fiyatlarla arada kalan bosluktaki noktalamanin mesafesini nasil ayarlayabiliyoruz..Elimde hazir yapilmis bir kalip var ama fiyattan önce gelen nokta nokta isaretlerin mesafesini degistiremiyorum. Noktalarin benim istedigim yerde bitmesini istiyorum. Tek tek nokta yapmaya kalkinca her satir icin bu seferde satirdaki rakamlarin biri icerde biri disarda yani ayni hizada durmuyor.Ayni problemi indesignde yasadim ve Tabs menüsünde Leader ile halletmistim bu problemi...
Flasta buna benzer bir kolay yol varmi acaba?

Benzer konular

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pek anlayamadım biraz safım sory :) flashı yükle biyerlere oradan bi bakalım sorun nerde ve neymiş.. :D

Crazy_dk

🌱Yeni Üye🌱
Velkommen til Cafe Amour Slagelse sayfa bu menu ye girip sag taraftan menu bolumlerini secince munudeki yemek isimleri ile fiyatlar ayni hizade durmasini istiyorum..fiyat hizalarina bakarsaniz biri icerde biri disarda esit degil..ôzellikle Dessert&Drikkervare menusune bakarsaniz ne demek istedigimi tam anlayabilirsiniz. Tekst baslari nasil ayni hiza ise sonlarida ayni hiza olmasi lazim. Indesignde Tabs menüsünde Leader yilayip bir nokta verim taba basinca esit bir sekilde butun hepsi ayni hiza olabilir ama flashta bunu bulamadim...Saygilar

Crazy_dk

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar kac gundur cevap bekliyorum..mumkunse anlayan arkadaslar bir zahmet bakiverse soruna..

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
onu yapabilirsin çok basit bi mc hazırla 1.frame boş olsun diğer frameler içinde fiyatları koy fiyatı tıklanan menü için o mc içinde o frame ye gitmelisin..