Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash'ta Resim Geçişi Yardım

Alixi

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ekteki resimde bulunan uygulamanın üzerine geçiş efektini uygulamak istiyorum. Mause'yi okların üzerine getirdiğimde de resimler sağa veya sola doğru geçiş yapacak. Aynı zamanda üzerine tıklandığında da ürünler kısmına geçecek. Bu konuda birçok araştırma yaptım fakat istediğim şekilde bulamadım. Formda da araştırdım bulamadım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
daha cok arastır, bu konu hakkında internette hayli miktarlı bilgi belge var. Burada yazılacak gibi bir durum değil. Ayrıca bunu sıfırdan mı yapmak istiyorsun, bu scriptin cok cesidi internette bulunuyor. Sıfırdan yapmak istiyorsan action script, xml vs biliyormusun ? biraz daha ayrıntı ver ve ayrıca bu geçiş efekti değil geçiş efekti dersen herkes baska bir sey anlayacaktır. Bu bir slider banner, aramalarını boyle yap

ghost_85

🌱Yeni Üye🌱
slm, konu hakkında hiçbir bilgim yok ama şöyle böyle yazacağına fırça atar gibi, anlatsaydın bildiklerini daha güzel olurdu. paylaşım mekanı burası.

hasanbas

🌱Yeni Üye🌱
flash

merhaba arkadaşlar flashtan anlayan birisi lazım yardımcı olursanız sevinirim en kısa zamanda:rofl:

siir-delisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
WondershareFlash Gallery Factory Deluxe
https://www.wondershare.com/pro/demo/flash-gallery-factory.html

Flash bilmiyorsan bu programi tavsiye ederim.
Alirmisin yada baska yollardanmi bulursun sana bagli.

flashten anliyorsan birzamanlar bayrak calismasi yapmistim, bu isine yararmi bilmiyorum, isine yararsa yapimini zamanim olunca anladigim kadar anlatmaya calisirim.
Bayrak resimleri bizim tarihimizden gelen bayraklardan bir kaci ve üstüne tiklayinca bir haber sitesi ekledim oraya yönlendiriyor, linkleri istedigin gibi degistirebilirsin ve carussel sekli.

https://s1.directupload.net/images/110323/3i3q2i66.swf