Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Folyo Ayıklama

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar herkese selamlar,
Ben şöyle bir sorunla karşılaştım : 50*8(Genişlik:50 Cm; Uzunluk:8 Cm) ebatında bir ELYAZISI'nı folyada kestirdim. Ayıklamayı, yazının etrafını kaldırarak denedim, ama olmadı, zorlandım ve sonuçta atmak zorunda kaldım. Arkadaşlar bunun bir yolu bir çaresi var mı?, böyle kıvrak ELYAZI'larını sorunsuz ayıklamanın bir yöntemi var mı? Şunuda belirteyim, diğer normal yazılarda ayıklamada sorun yaşamıyorum. Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederim, Allah razı olsun, malum bu işte yeni olduğumuz için, bazı açıklamalarıda anlamakta güçlük çekebiliyorum. Açıklamalarınızda şunu anladım : Yazının kesim işi bittikten sonra transfer bandımızı kesilen yazının üstüne yapıştırıyoruz ve yazının folyodan ayıklanması için transfer bandını kaldırıp yüzeye yapıştırıyoruz, olayı bu şekilde anladım ve deneyecem. Tekrar teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum.

uwe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet dogru anlamıssın ama bu durumda biraz temizlemek zorlasıyor. Bilmiyorum belki
kesme basıncını biraz daha arttırabilirsin. kucuk yazılarda bu daha cok işe yarayacaktır.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok teşekkür ediyorum, yararlı bir bilgi oldu.

m_selcuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kaleofset.com
Kaliteli folyolar kullanmaya calıs küçük yazılarda ve el yazılarında... En büyük etmenlerden biri ve ortam sıcaklıgını da 20 derecenin üzerinde olursa hersey cok güzel olacak:)

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok teşekkür ediyorum, gerçektende ortam sıcaklığı önemli bir faktördür, bunu deneme-yanılmayla birkaç gün önce öğrendim.