Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Font Nevigator' de sorun yaşıyorum

fiend

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.

Arkadaşlar nevigatörü kullanmama rağmen, pc yi her kapayıp açtığımda yaptığım bir işi Corel de açmak isteğidimde ha bire fotn soruyor. Yani bunu her pcyi kapatip açtığımızda tanımlamak zorunda mıyız?

Benzer konular

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba.

Arkadaşlar nevigatörü kullanmama rağmen, pc yi her kapayıp açtığımda yaptığım bir işi Corel de açmak isteğidimde ha bire fotn soruyor. Yani bunu her pcyi kapatip açtığımızda tanımlamak zorunda mıyız?

hangi navigatörü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama, sectiginiz fontları her acılısta otomatik olarak aktif hale gelmesini saglayan bir seçenek olmalı

örnegin: Extensis Suitcase Fusion'da CTRL ile tıkladıgınızda yanına bir yeşil renkli ikon olusur bu her oturum acıldıgında aktif olacağını belirlemektedir.

sizin kullandığınız programda da bunun gibi bie secenek olmalı.

fiend

🌱Yeni Üye🌱
hangi navigatörü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama, sectiginiz fontları her acılısta otomatik olarak aktif hale gelmesini saglayan bir seçenek olmalı

örnegin: Extensis Suitcase Fusion'da CTRL ile tıkladıgınızda yanına bir yeşil renkli ikon olusur bu her oturum acıldıgında aktif olacağını belirlemektedir.

sizin kullandığınız programda da bunun gibi bie secenek olmalı.

Corel X3 kullanıyorum.
Bitstream Font Nevigator var. Ama bahsettiğiniz gibi bir seçenek yok. Ya da nevigatorde bir ayar var ama bulamadım.

fiend

🌱Yeni Üye🌱
Ya kusura bakma seni yoruyorum ama en iyisi ben sorularımı sıralayayım, sende tek bi cevap altında kurtul:)

-Verdiğin liknteki siteden hangisini indiricem?
-Free mi, yoksa crack lazım mı? Eğer öyleyse elinizde varsa full programı göderirseniz sevinirim.
-Kurduktan sonra Corele tanıtmaya lüzüm var mı?

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende yanıt vereyim....

verdiğim link programı yapan firmanın resmi ditesidir.

download bölümünde Suitcase Fussion demo indirebilirsin. ama firma güzenlik ve iletişimi sağlamak için size bir form doldurtuyor. bu adımlardan sonra sonra demo surumunu indirebilirsiniz.

sitemizde crack, serial, warez tarzı istekler ve yayınlar bulunmamaktadır. sizden ricam forum kurallarını okumanızdır.
zira bu kural forumumuzun sağlık ve gelişen bir yapıda büyümesini doğrudan ilgilendirmektedir çünkü bu tarz içerlikli sitelerin günede yüzlercesi kapatılmaktadır.

kurduktan sonra corele tanıtmanıza gerek yok. çünkü bu program zaten aktif hale gelen fontları sistemde çalışıyormuz gibi tum programlarla kullanılmasını sağlıyor.

ufak bir oneri: bu programı yeni kurulan bir makineye kurarsanız daha sağlıklı olur. cünkü sistemde standart fontlar kurulu iken kullanırsanız hem sisteminiz eski fontlardan dolayı ağırlaşmayacak hem de olası çakışmalara engel olacaksınız

kolay gelsin

fiend

🌱Yeni Üye🌱
Pardon. Corel X3 lisanlı zaten bendeki. Ekstra birşey gerekiyormu diye sormak istedim.

Yalnız ben PC kullanıyorum. Bahsettiğiniz programın karşısında MAc Os yazıyor.
Başka bildiğiniz bir program var mı?

Teşekkür ederim.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Pardon. Corel X3 lisanlı zaten bendeki. Ekstra birşey gerekiyormu diye sormak istedim.

Yalnız ben PC kullanıyorum. Bahsettiğiniz programın karşısında MAc Os yazıyor.
Başka bildiğiniz bir program var mı?

Teşekkür ederim.

aynı sitede pc için de sürüm mevcuttur. dikkatle bakarsanız size operatin system diye soruyordur

fiend

🌱Yeni Üye🌱
aynı sitede pc için de sürüm mevcuttur. dikkatle bakarsanız size operatin system diye soruyordur

Font Reserve indirdim.

Suitcase Fushion yok pc uyumlu. Ya da ben bulamadim. Çok çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
fontları;
bilgisayarım / c: / windows / fonts klasörünün içine yüklerseniz bu sorun ortadan kalkar ;)

fiend

🌱Yeni Üye🌱
fontları;
bilgisayarım / c: / windows / fonts klasörünün içine yüklerseniz bu sorun ortadan kalkar ;)

İnan bana hiç alakası yok. Çok denedim. Fonto "fonts" klasorunun içinde görmeme rağmen. İşi her açışımda font soruyor. Çıldıracağım artık. Ha ama pcyi her kapatıp açtığımda oluyor.

Şimdi arkadaşın tavsiye ettiği programı deniyecem. Umaırm olur. Teşekkürler.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
senin bilgisayar da deepfeez mi var yoksa ?

fiend

🌱Yeni Üye🌱
Hayır yok. Ama aynı mantıkla çalışıyor. Sadece fontlar üzerinde tabi:)

Değişik oldu bu:))

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
:) neyse Allah kolaylık versin diyeyim bari :)

nazlituba86

🌱Yeni Üye🌱
Suitcase Fusion mac içindir. Aynı programın pc için olanını yüklemek istersen Suitcase windows indirmen gerekir. kolay gelsin.