Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fontlab kullanım kılavuzu

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
fontlarımızı türkçeleştirmek için kullandığımız fontlab programınını kullanım kılavuzu linkini veriyorum türkçedir ilgilenen arkadaşlar burdan indirebilir tabi fontlab programın temin etmeniz gerekir pc ve mac linkleri aşağıdadır:

pc için: RapidShare: Easy Filehosting
mac için: RapidShare: Easy Filehosting

fontlabkullanmklavuzuqo4.jpg

Benzer konular

mac_ist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.matbaa.org
Bence herkes için faydalı bir yayın. En az br kez göz gezdirmek gerek...=

Mac linkinde problem var sanırım...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
kusura bakmayın mac için olan dosya problemliymiş onun yüklenmemiş ama aynı işlemleri uygulayabilirsiniz tahmin ediyorum programda fark olacağını zannetmiyorum

efe35

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim.. çok işime yarıyacak.

aliguven2

🌱Yeni Üye🌱
acaba fontlabta thatlı yazı karakreri yapabilirmiyiz

merhaba ben cnc kulanıyorum bazı parçaların ustune yazı yazmak için tek çizgi halinde bir fon arıyordum bulamayınca bunu kendim nasıl yaparım diye düşündüm araştırdım fontlab font yapımında kulanılıyormuş bende biraz uraşla kedi istedim fontu yaptım fakat kayıt kısmına geçtimde purogram açık hat diyip bir hata veriyor ya yazıları birleştiriyor yada siliyor bu konuda bana yardım edecek biri varmıydı

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
merhaba ben cnc kulanıyorum bazı parçaların ustune yazı yazmak için tek çizgi halinde bir fon arıyordum bulamayınca bunu kendim nasıl yaparım diye düşündüm araştırdım fontlab font yapımında kulanılıyormuş bende biraz uraşla kedi istedim fontu yaptım fakat kayıt kısmına geçtimde purogram açık hat diyip bir hata veriyor ya yazıları birleştiriyor yada siliyor bu konuda bana yardım edecek biri varmıydı

pek anladığım bir konu değil ama mesajali arkadaşa yazarsan cevap verir tahminim

aliguven2

🌱Yeni Üye🌱
kardeş mesajali kardeşi forumda aradım bulamadım nereden bula bilirim acaba

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
kardeş benim kulanmak istedim font bu
https://rapidshare.com/files/423077524/CAMWorks.rar
fakat yazı karakterine bakıldında yazı kırık kırık duruyor bunu nasıl dayresel hale getire bilirim (T H A K) KELİMELERİNDE SORUN YOK AMA DAYRESEL YAZILARDA (D B O G) GİBİ YAZILAR KARE KARE ÇIKIYOR

daha önce cevaplamıştım ama yine söyleyim yuvarlak olan tüm harflerdeki kırıklıklar ovalleştirildikten sonra kullanılabilir senin kullanmak istediğin fontun
orijinal hali öyle onu öyle kullanmak zorundasın yada ultra light yazı tipi kullanmalısın

aliguven2

🌱Yeni Üye🌱
daha önce cevaplamıştım ama yine söyleyim yuvarlak olan tüm harflerdeki kırıklıklar ovalleştirildikten sonra kullanılabilir senin kullanmak istediğin fontun
orijinal hali öyle onu öyle kullanmak zorundasın yada ultra light yazı tipi kullanmalısın

kardeş benim font programları hakında fazla bilgim yok ultra light yazı tipini nasıl yapa bilirim yada benim istedim gibi yazı fontu yapacak bir proramı bana önere bilirmisin yanındada O fontu yapımını gösteren ufak bir eğitim vidyosu bana yeter
geri kalanı ben eğitim vidyosuna bakıp halederim sanırsam
yardımların için şimdiden teşekürler

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
kardeş benim font programları hakında fazla bilgim yok ultra light yazı tipini nasıl yapa bilirim yada benim istedim gibi yazı fontu yapacak bir proramı bana önere bilirmisin yanındada O fontu yapımını gösteren ufak bir eğitim vidyosu bana yeter
geri kalanı ben eğitim vidyosuna bakıp halederim sanırsam
yardımların için şimdiden teşekürler

bunu birdene
https://depositfiles.com/files/1f7glf5vq

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler.