Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ford Mustang 1965 - Vektör

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ford Mustang Fastback 1965 Vector

Ford_Mustang_1965_Work_by_Imperatore34.jpg

Program : Adobe Illustrator CS2
Yapım Tarihi : Şubat 2008
Renkler : CMYK (Web'de RGB olarak görülür)

Illustrator'u öğrenmeye başladığımda yaptığım ikinci vektörel arabam.. :)

:iloveyou:

Benzer konular

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Tebrik ederim, ellerinize sağlık

hpnet

🌱Yeni Üye🌱
helal be kardesim
bizler buna makina diyoruz....

Tekrar tbr...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık, gayet başarılı.

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Referans olarak kullandığınız resim bu sanırım
mustangit7.jpg

Gerçeğiyle karşılaştırıldığında ne kadar kaliteli bir iş çıkardığınız açıkca görülüyor.
Tebrik ederim...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
peki öyle olsun

Teşekkür ederim..

Vektörel Hali'ni AI.Dosyası olarak bedava sergileyeceğimi düşünmüyorsun sanırım arkadaşım :D

2 saatlik bir logo, amblem tasarımı değil bu, gecelerimi verdim onun için, istersen sana satabilirim :p :D

benim için vektörel halinin olması pek birşey ifade etmiyor ben corel kullanırım ve illustratör yükledim şu anda boş vaktim oldukça bu ford mustangi çizeğim ve vektörel ai olarak siteye koyacağım bakalım illustratöre yeni başlayan biri olarak ne kadar düzgün çizeceğim

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim için vektörel halinin olması pek birşey ifade etmiyor ben corel kullanırım ve illustratör yükledim şu anda boş vaktim oldukça bu ford mustangi çizeğim ve vektörel ai olarak siteye koyacağım bakalım illustratöre yeni başlayan biri olarak ne kadar düzgün çizeceğim
-----------------------------
Siz sanırım benim çalışmamı yanlış okudunuz : Tekrar okuyun lütfen, orada ''Illustrator'u ilk ögrenmeye başladığımda yaptığım ikinci vektörel arabam'' diye yazıyor. Bu benim Şubat 2008'de yaptığım bir çalışma (1 Yıl Önce). Ben şuan Illustrator'u yeni öğrenmiyorum. 100'lerce çalışmam ve yaklaşık 50'ye yakın araba tasarımım var. Bu sitede biraz açılmış konulara bakarsanız diğer araba tasarımlarımdan birkaç tanesini bulabilirsiniz. Bu birincisi

İkincisi, siz bana üstü kapalı şekilde ''bu çalışmayı sen yapmadığın halde kendin yapmışsın gibi buraya koymuşsun'' demek istiyor ve bana sahtekâr muamelesi yapıyorsunuz ki bu da hiç hoş değil. Ben kendim yapmadığım çalışmayı kendim yapmışım gibi buraya koymam. Ayrıca bir çalışmayı kendim şahsen yaptığımı ispatlamak için yaptığım her vektörel çalışmamı, saatlerimi, günlerimi verdiğim vektörlerimin AI.dosyalarını buraya koymak zorunda değilim. Bu istediğiniz saçma birşey.

Bana özel mesaj gönderip mesajınızda : ''Çalışmanın vektörel hali bana lazım değil, ben sadece başka sitelerde de başka kişilerin aynı çalışmayı yaptığını görmüştüm, o yüzden çalışmayı sizin yaptığınıza emin olmak istedim''. Diyerek çirkin şekilde bana hakaret etmeye çalışmışsınız. Sözlerinizi size bağışlıyor ve sizi daha seviyeli olmaya davet ediyorum.

Siz isterseniz bu çalışmanın aynısını yapıp çalışmanızı buraya AI olarak koyabilirsiniz. Bu beni ilgilendirmez. Herkesin yaptığı çalışmaya saygı duyarım. Dilerim ki benim çalışmamdan kat kat güzel bir çalışma ortaya çıkarırsınız ve Corel'de iyi oldugunuz kadar Illustrator'de de iyi olursunuz, ben de çalışmalarınıza yorum yazar sizi tebrik ederim. Ama benim de tek beklediğim şey bu, yani saygı. Benim çalışmama neden bu kadar taktığınızı anlayamadım. Eğer bu çalışmayı benim yaptığım konusunda bana inanmıyorsanız inancınızı kendinize saklayınız ve lütfen hakaret içerikli sözler söylemeyiniz.

Yorumlarınızda hatalarımı görüp eleştiri yapabilirsiniz, kötü olmuş, olmamış, yapamamışsın, şurası yanlış olmuş, hatalı yapmışsın vs. diyebilirsiniz. Ben bundan memnun olurum, yaptığınız her eleştiriyi değerlendirip hatalarımı düzeltmeye çalışırım. Ama siz eleştiri yapmıyor, beni sahtekâr yerine koyuyor ve hakaret ediyorsunuz.

BUYRUN SİZE İSPAT, SİZİN İÇİN HAZIRLADIM, ÇALIŞMAYI BENİM YAPTIĞIMIN İSPATLARI
Mustang_anchor.JPG

Çalışmamın Illustrator dosyasında anchor point'lerinin seçili hali.

Mustang_Outline.JPG

Çalışmamın CRTL+Y ile outline vektörel önizlemesi

Mustang_Sokuk.jpg

Buyrun aracın bazı bölümlerini sizin için söktüm ve gösterdim

Mustang_sokuk_Anchor.JPG

Sökme işleminde de sahtekarlık yaptığımı düşünürseniz, buyrun sökük parçaların da vektörel Anchor pointlerinin seçilmiş hali.

Yeterli mi ?

Eğer hâlâ çizimlerim hakkında şüpheleriniz varsa benim size söyleyeceğim başka bir söz yok.

Saygılarımla...

Son düzenleme:

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Değerli @graphicturk arkadaşım ( veya benden büyüksen ''abicim'' )

Bu arada bu benim yaptığıma inanmadığınız çalışmayı tam 1 yıl önce yapmıştım. Şuan çok daha yeni çalışmalarım var. Siz bu Mustang'ı benim yaptığıma inanmıyorsanız, o halde bu çalışmalara hiç inanmazsınız. Bunlar da benim yaptığım vektörlerim.. Bu sitede açtığım konular arasında bunlar var :

Chopper Vektör
Chopper_Vector_by_Imperatore34.jpg

BMW 2009 Vektör
BMW_2009_Vector_by_Imperatore34.jpg

Porsche Mirage GT Vektör
Porsche_Mirage_GT_Vector_by_Imperatore34.jpg

Eğer isterseniz bunların da Outline önizlemelerini veya Anchor point'lerinin seçilmiş hallerini koyabilir, isterseniz size bu vektörleri de parçalanmış halde vektörel görünümünü gösterebilirim :D

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanız ellerine sağlık ama alt sağ tarafında imzayı siz mi ait? Imperatore34 bahsettiğin şu motor resmi varya alt sağ tarafında imzayı aynıymış kendi çalışması değil gibime geliyor inanmamı güç...

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanız ellerine sağlık ama alt sağ tarafında imzayı siz mi ait? Imperatore34 bahsettiğin şu motor resmi varya alt sağ tarafında imzayı aynıymış kendi çalışması değil gibime geliyor inanmamı güç...

Belli bir dönemde yaptığım tüm çalışmalarda aynı imzam var, çalışma bana ait, eğer isterseniz yukarıda Mustang'da örneklendirdiğim gibi Motor'un da vektörel halinin örneklerini buraya koyabilirim.

ÇayLAk93

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten harikasın baya emeğin var tebrik ederim abi