Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forum Değil Holdingsiniz Sanki

FMMD

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fmmd.net
Grafikerler.Net'i meslektaşlarımla konuştuğum bilgi alış verişi yaptığım bir forum olarak çok seviyor ve taktir ediyorum ama bazı şeylere deli olmamak içten bile değil.

Neyse soruna geleyim. Bir süre önce bir iş alanı açtım sonra yazılanların birileri tarafından yanlış anlaşıldığını fark ettim. Ardından başka bir ilan daha açtım ve moderatörler her iki konuyu birleştirdiler. Bu seferde saçma sapan bir konu oluşmuş oldu.

Malumunuz kendi konumu değiştirmeme izin vermediğiniz için düzeltme şansımda olmuyor.

Ardından biraz önce online yardımdaki arkadaşa konuyu anlattım ve düzeltme istedim.

Aldığım cevap şu;

Grafikerler.Net'e üye olurken forum kurallarını okuyup kabul ettiniz değil mi?

Allah Allah ne kadar ukalasınız ya. Sanki forum kurallarını onaylamadan üye olunuyorda. Onuda geçtim ben onca yıldır internet başındayım sizler gibi onlarca foruma üyeliğim var. Hiçbir foruma üye olurken o kurallar bölümünü okumadım kimseninde okuduğunu tahmin etmiyorum.

Sorun çözmek için mi koydunuz o online yardımı bilemiyorum ama insanları en azından beni sinir etmekten başka işe yaramıyor.

Bilmem anlatabildim mi. Gerçekten soruna çözüm üretecek bir yetkili varsa sevinirim. Birde şu online yardımı ya kapatın yada bir çeki düzen verin.

Tabiki bu yazılanları hiç sallamayıp beni banlayabilirsiniz.

SİZ SADECE BİR FORUM SİTESİSİNİZ SADECE O KADAR.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki ilanınızın altında bizzat benim yapmış olduğum DİKKAT uyarısı ve altındaki maddeleri okumuş muydunuz?

Durum o ki okumamışsınız!

Sonra da kalkıp bir de hesap sorar gibi konu açmışsınız!

Utanmak lazım...

Ayrıca yardım operatörü arkadaşımız bir hata yapmış size o şekilde bir soru sorarak. Çünkü forum kurallarının en üstünde bold harfler ile yazdığı gibi; Foruma üye olan herkes aşağıda yazılı olan her maddeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırlar."

Bu durumda sizin okuyup okumamanız ne bizi ne de diğer üyeler ilgilendirmez. Siz zaten o kutucuğu işaretlediğiniz anda okuduğunuzu kabul etmiş oluyorsunuz.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Grafikerler.Net'i meslektaşlarımla konuştuğum bilgi alış verişi yaptığım bir forum olarak çok seviyor ve taktir ediyorum ama bazı şeylere deli olmamak içten bile değil.

Neyse soruna geleyim. Bir süre önce bir iş alanı açtım sonra yazılanların birileri tarafından yanlış anlaşıldığını fark ettim. Ardından başka bir ilan daha açtım ve moderatörler her iki konuyu birleştirdiler. Bu seferde saçma sapan bir konu oluşmuş oldu.

Malumunuz kendi konumu değiştirmeme izin vermediğiniz için düzeltme şansımda olmuyor.

Ardından biraz önce online yardımdaki arkadaşa konuyu anlattım ve düzeltme istedim.

Aldığım cevap şu;

Allah Allah ne kadar ukalasınız ya. Sanki forum kurallarını onaylamadan üye olunuyorda. Onuda geçtim ben onca yıldır internet başındayım sizler gibi onlarca foruma üyeliğim var. Hiçbir foruma üye olurken o kurallar bölümünü okumadım kimseninde okuduğunu tahmin etmiyorum.

Sorun çözmek için mi koydunuz o online yardımı bilemiyorum ama insanları en azından beni sinir etmekten başka işe yaramıyor.

Bilmem anlatabildim mi. Gerçekten soruna çözüm üretecek bir yetkili varsa sevinirim. Birde şu online yardımı ya kapatın yada bir çeki düzen verin.

Tabiki bu yazılanları hiç sallamayıp beni banlayabilirsiniz.

SİZ SADECE BİR FORUM SİTESİSİNİZ SADECE O KADAR.

Şahsen Forum Kurallarını:
Üye Olduğumda,
İlk Konumu Açacağımda,
İlk Mesajımı Yazdığımda Okudum.

Okumamanız sizin sorununuz. Forum kurallarında belki foruma üye olduğunuzda sizin kredikartınızı soyacakları yazıyordur.( Tabi bu bir örnek)

Lütfen bir sonraki konunuzu açmadan önce sizinde okumanızı tavsiye ederim.