Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forum Siteme Logo Yaptım...

|=Broken=|

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım basit bir şey olabileceğini ve sade olabileceğini söyledi.bnde ortaya böyle bşr şey koydum. acemi olduğumdan sadece bu kadar oldu.arkadaşıma vermeden önce size sunmak istedim.orjınali bilgisayarda kayıtlı.sizde fikir danışın.belki sizin fikirlerinizle ortaya daha güzel şeyler çıkarabilirim...

logo:

erenlogolc9.png

(photoshopta simli yazı yazmayı biliyordum ama unuttum...offf eğer bilenler varsa yardım ederlerse çok makbul geçer :D )

Moderatör tarafında düzenlendi:

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bizim fikirlerimizden çok siz logunun logotype in amblemin bannerin tasarımın ne olduğunu okumanızı rica ederim.
Ne yorum yapacağımı bilemiyorum. İyi oldu desem kendimi kandırırım. Kötü olmuş desem birçok kişi "yeni birine göre iyi iş" deyip üzerime gelirler. Ama ben yinede diyeceğim çok kötü.

|=Broken=|

🌱Yeni Üye🌱
kötü olduğunu bnde biliyorum.olsun.blki ilerde daha güzelini yaparımm :( :(

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
önce logoyu koyun ondan sonra yorum yapalım. ben yukarda logo klasmanında bir çalışma göremedim?

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Broken, iş yapmadan önce ilk ne yapacağınız araştırma yapmalısınız, kim nasıl neler yapmış. aklınızda farklı bir çalışma üretıp bilgisayar ortamında yapmayı çalışın. Tabi ilk başlayanlar için zor ama program içinde çalışararak tercübeli olursunuz... dersler bölümü ziaret edin, forumda yapılan çalışmalar inceleyın... her zaman sizin sorunlarınıza internet yardımınıza gelir...

iyi çalışmalar

hendorfine667

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dstum bnce çooooooooooooooooooooooooooooooooooook çalış

badreal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hevesin kırılmasın ama keşke photoshop derlerine bakıpda bişeyler yapsaydın...kötü olmuş gibi

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Sanırım fan forum için yaptıgın bir çalışma...Logo denilmez arkdaslara katılıyroum ama hevesini kırmak istemem bannerda diyemem :) yanlış anlama fikrrimi soyluyroum daha iyisine yol göstermek için...Sana önerim resim üzerine yazı yazmak yerine fan forum oldugu için resimi görsel ögelerle süsleye bilrisin...brushlarla actionlarla vsvs

Basarılar

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bu arkadaşta neyin ne olduğunun gayet iyi farkında.
Aklı sıra insanlarla kafa bulduğunu zannediyor ama kimin kimle kafa bulduğunu zaman gösterecek. Yeni çalışma gönderme cesaretinde bulunacağınızı umuyorum.

Bu arada arkadaşların böyle kasıtlı çalışmalara bir noktada olsa yorum yazma zahmetinde bulunmamalarını rica ediyorum.

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
'Sanırım fan forum için yaptıgın bir çalışma...Logo denilmez arkdaslara katılıyroum ama hevesini kırmak istemem bannerda diyemem yanlış anlama fikrrimi soyluyroum daha iyisine yol göstermek için...Sana önerim resim üzerine yazı yazmak yerine fan forum oldugu için resimi görsel ögelerle süsleye bilrisin...brushlarla actionlarla vsvs

Basarılar'
Mükemmel Özetlemişşin :D

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
'Sanırım fan forum için yaptıgın bir çalışma...Logo denilmez arkdaslara katılıyroum ama hevesini kırmak istemem bannerda diyemem yanlış anlama fikrrimi soyluyroum daha iyisine yol göstermek için...Sana önerim resim üzerine yazı yazmak yerine fan forum oldugu için resimi görsel ögelerle süsleye bilrisin...brushlarla actionlarla vsvs

Basarılar'
Mükemmel Özetlemişşin :D

Sayın barisk bu çalışmayı kaç dakikada yapabilirsin veya bu çalışmayı yapmak için herhangi bir uzmanlığa gerek varmı? Bu sorulara cevap verildiğinde bu işin
hangi amaçla buraya koyulduğunu rahatça cevaplayabilirsiniz.
Lütfen iyi niyetinizi kötü niyetli insanlara sömürtmeyiniz?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım basit bir şey olabileceğini ve sade olabileceğini söyledi.bnde ortaya böyle bşr şey koydum. acemi olduğumdan sadece bu kadar oldu.arkadaşıma vermeden önce size sunmak istedim.orjınali bilgisayarda kayıtlı.sizde fikir danışın.belki sizin fikirlerinizle ortaya daha güzel şeyler çıkarabilirim...

logo:

erenlogolc9.png

(photoshopta simli yazı yazmayı biliyordum ama unuttum...offf eğer bilenler varsa yardım ederlerse çok makbul geçer :D )

Sayın Cahit Gülden altı cizili yeri okumamız dogru olmaz mı?
Verdiginiz tepkinin nedenini anlamak için gayret gösteriyorum ama olmuyor bir noktaya gelemiyorum!!!Sanırım arkadasın yaptıgı çalışma ile insanlarla dalga gectigi dşüncesindesiniz?

saygılar

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben yukarıda logo gibi bir şey göremedim ama yanılıyormuyum?
bu logo değil bu daha çok banner a benzemiş ki o da değil biraz araştırma yapıp çalışmalarını bu doğultuda yön wermeni öneririm yinede emeğine sağlık.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bunun LOGO ile uzaktan yakından ilgisi yok demek bile yanlış bana göre internetten logonun anlamını bulup iyice anlamalısın. Daha sonra yaptığın işe tekrar bir göz at. En azından amatörlükten kurtulmak için bir adım atmış olursun.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Şevval arkadaşın (yada kardeşin yaşı daha 15 miş) önce forum içerisindeki kaliteli işleri incelemesi ve bilgi alabileceği konuları okumasını isterdim
İleride bu işi meslek edinmek isteyen bir genç, önce yeterli birikimi elde etmek zorundadır.
Burda görüyoruz ki sık sık karşılaştığımız "ben yaptım oldu " havası bu çalışmayıda kaplamış.
Demem o ki çalışmanın çok kötü olmasını bir kenara bırakırsak, bu çalışmayı forumda ki diğer çalışmaların arasına koyma medeni cesaretini gösteren arkadaşı kutlamak lazım.

Arkadaşlar; photoshop ta bir iki darbeyle bişeyler yapmayı öğrenmek grafiker olmak anlamına gelmez
1- insanda kabiliyet olucak
2- az da olsa kişisel bir beğenisi , zevki olucak
3- istek ve heves olucak
4- araştırma azmi olucak

şimdi yukarıda ki çalışmayı yapan arkadaştan özür dileyerek tekrar soruyorum ; Bu çalışmanın herhangi bir yerinde bir yetenek kırıntısı , bir görsel zevk varmı? Yoksa burda bu kadar insan yanılıyormu?

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşımızın bilgisi olmadıgı ortada msjları incitici olan arkadaşlara söylüyorum diğerleri alınmasın ama bu tarz şeyler yazmamalısınız bence bizde bi zamanlar hiç bişi bilmiyorduk sonucta kimse öğretmezse bu arkadaşta öğrenemez ben bildiğim kadarıyla yardımcı olabilirim ama en başta söyledikleri gibi bilgin olsun arkadaşım bu logo değildir.