Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forumla İlgili Yaşanılan Sorun

breakneck

🌱Yeni Üye🌱
https://www.grafikerler.net/kalp-logolari-t1476.html

Birde başlangıç olan konuya "düzelt" komutu çıkmıyor herhalde..

Ben bu logoları yüklediğim de yanlışlıkla mesaj bölümüne yükledim haliyle açılmadı link olarak kaldı. Ama daha 10 saniye geçmeden müdehale etmeye çalışmama rağmen, DÜZELT tuşu hiç ortalıklarda yoktu. Her zaman mı oluyor bilmiyorum ama bu konuda öyle oldu. Damin teşekkür ederim tabi sen olayı hallettin. Ama böyle bir sorun yaşadım bildirmek istedim teknik bir sorun olabilir diye..

Benzer konular

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkür ederim..

Yanlış yere eklemişim anlaşılan resimi.
bende diyorum niye gözükmedi :))

Birde başlangıç olan konuya "düzelt" komutu çıkmıyor herhalde..

mesajınızın altındaki düzelt'e tıklarsanız olur ben düzeltirim şimdi...

sadece kendi mesajınızı düzeltebiliyorsunuz eğer yapamazsanız bana mesajınızın olduğu topiği verin ve oraya nasıl bir düzeltme yapıcaksanız bana yazın yardımcı olurum ...

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
damin;
mesajın altındaki düzelt komutu kısa bir süre sonra yok oluyor ve başka düzeltmek istediğimiz yerleri düzeltemiyoruz :S

hocam dediğiniz anladım ama şuanda ben bir üstteki mesajımı düzeltemiyorum siz yönetici olduğunuz için sizin öyle bir sorununuz yok. ama normal userlerin galiba 5 dakika sonra mesajını düzleme yetkisi gidiyor

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
haklısınız mesajlarınıza cevap atılınca değiştirme hakkınız kalkıyor ve zaman geçincede sizler değişiklik yapamıyorsunuz böyle bir durumda bizlerden yardım istiyeceksiniz arkadaşlar bölüm modlarımız sizlere yardımcı olucaklardır...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
belirli periyotlarda yaptığımız yönetim toplantılarında bu konuyuda ele alıcam.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Site sistem adminastorunun dediğine göre ; Her üyenin belirli yetkileri mevcut. Bunlar mesaj yollama mesaj düzeltme ve mesaj silme gibi özelliklerle sınırlı. Normal üye ünvanında olan üyeler mesaj atıldıkdan sonra 5 dk a içinde mesajlarında istedikleri değişikliği yapabilirler.5 dk yı doldurdukdan sonra mesajı düzenleyemezler. 5 dk içinde düzenleme yapmak mecburiyetindedirler. 5 dk geçtikten sonra eğer değişiklik yapmak isteniyorsa mesajın devamına yazıp bunun değişikliğini rica edebilirler.O bölümün yetkili olan yönetiminden.

Gerekli olan kişiler ile bu konu hakkında görüşerek bu size verilmiş olan süreyi biraz daha uzatılması için gerekli olan yönetim köşesine not düşeceğim. Süre 1 saate yada daha uzun bir zamana alınabilir. Bu bir hata veya problem değil belirlenmiş olan bir kural olarak algılayınız...

Saygılarımla..