Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğraf gibi karakalem çizimleri. Karakalem olduğuna bende inanamadım!

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
süper olmuş ya... gerçekten inanılıcak gibi değil harika çalışmalar böyle bir yeteneğim olsun isterdim valla paylaşım için teşk.

psiko

🌱Yeni Üye🌱
harika bu kadarını beklemiyordum taktir etmek lazım bu resımlerı çızen kısılerı...

merve_merve

🌱Yeni Üye🌱
resımlere yorum yapamıyorm süperler sankı gercek fotograf yanı tek kelıme harıka basarıların.............

uykusuz67

🌱Yeni Üye🌱
ben inaniyorum gerçektende bunun yapan bir çok arkadasım var

nevermind07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eee sanat apayrı bi olay,,,,
kimse anlamaz anlayan oldumu kimse inanmaz!

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yani yapan ustanın ellerinden öpmek lazım ... yani bir başarı ancak bu kadar olur... teknik ve yeteneğin %100 buluşum noktası olmuş ... insan kıskanıyor ve inanmamak için direniyor...

delux_74

🌱Yeni Üye🌱
Yeteneğin teknik eğitimle birleşmesiyle bu sanatçımız gerçekten siyah beyaz bir fotokobi makinası gibi gerçeğe çok yakın çizimler gerçekleştirmeyi başarmış. Benimde hedefim buydu. Teknik bilgilere ulaşıp bu derecede gerçekliğe ulaşmak. Tam ulaşmak istediğim nokta. Temiz ve kaliteli. İnşaallah banada tekniğimi bu denli ilerletmek nasip olur. Bunun için çok küçük yaşta başladım :D

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1-arkadaslardan bazıları sanat bu olsa gerek dıe yorum yazmıs.yapmayın Allah aşkına.karakalemın bellı bı gerceklıge ulasması sanattan daha baska bısey.al bnu foto makınasıyla cek.al bunun bırebırını karakalemle yap.hıc bı fark yok aralarında.sanat olması ıcın cok farklı kavramlar kazanması gerekıo.sırf bırebır yaptı dıe sanat olması sacma.
2-bunların cızım olduguna pek ınanasım gelmedı.bı ıhtımal karakalemdır.emınımkı ustaların gelıstırdıklerı bı teknık vardır.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
1-arkadaslardan bazıları sanat bu olsa gerek dıe yorum yazmıs.yapmayın Allah aşkına.karakalemın bellı bı gerceklıge ulasması sanattan daha baska bısey.al bnu foto makınasıyla cek.al bunun bırebırını karakalemle yap.hıc bı fark yok aralarında.sanat olması ıcın cok farklı kavramlar kazanması gerekıo.sırf bırebır yaptı dıe sanat olması sacma.
2-bunların cızım olduguna pek ınanasım gelmedı.bı ıhtımal karakalemdır.emınımkı ustaların gelıstırdıklerı bı teknık vardır.

inanmak zorunda değilsiniz. herkes düşünce yorumlamak özgürler.

https://www.grafikerler.net/karakalem-olduguna-bende-inanmadim-t18146p6.html

bu sayfada verilen link inceleyiniz...