Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FreeHand'de Bulgarca sorunu

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba... Yapacağım çalışma Word ortamında Bulgarca olarak geldi. Word, Note Pad ve Corel Draw'a aktarırken hiç bir sorun yok, ama bir türlü FreeHand'e aktaramıyorum yazıları... Çözümünü bilen varsa sevinirim... Teşekkürler...

Benzer konular

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Belki uzun bir yöntem ama ben, world'ten copy paste ile ilk önce illustratör'e, oradan da freehand'e kopyalıyarak yapıyorum.
World'ten bu tip bulgarca, rusça v.s. metinleri dikert alamıyorum.
Birde benim yaptığım yöntemle dener misiniz?

Saygılarımla

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet bu şekilde alıyor, ama vektörel olarak... :( Sanırım diğer dilleri FreeHand'de tamamlayıp Bulgarca olan kısımları Illustrator'e aktarıp tamamlamam gerekecek...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet bu şekilde alıyor, ama vektörel olarak... :( Sanırım diğer dilleri FreeHand'de tamamlayıp Bulgarca olan kısımları Illustrator'e aktarıp tamamlamam gerekecek...

Ben text olarak taşıyabiliyorum, yanlız şöyle freehand'te text alanı açıp bulgarca fontun ne ise onu yapıyorsun, bu işlemden sonra copy paste yapıyorum.

Saygılarımla

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkürler... Deneyeceğim... Font Times New Roman CY.. Ama bulamadım... Diğer Cyril fontlarından bulabildiklerimi yükleyip denemiştim, beceremedim... Garip karakterlerle karşılaştım yine... Hemen deniyorum uygun bir font bulup...

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
bide şeyi dene... word den kopyala freehandde manuel olarak text alanı aç ve edit/special/paste special de... karşına gelen palette Unformatted text seçeneğini seç ve okey de... belki çözülebilir...

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bide şeyi dene... word den kopyala freehandde manuel olarak text alanı aç ve edit/special/paste special de... karşına gelen palette Unformatted text seçeneğini seç ve okey de... belki çözülebilir...

Yok olmuyor... Onu çok denedim.. Teşekkürler...

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler... Deneyeceğim... Font Times New Roman CY.. Ama bulamadım... Diğer Cyril fontlarından bulabildiklerimi yükleyip denemiştim, beceremedim... Garip karakterlerle karşılaştım yine... Hemen deniyorum uygun bir font bulup...

bende mac için times cy var isterseniz paylasabilirim

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Maalesef ki PC kullanıyorum... :( FontLab Studio Mac fontlarını PC'ye çevirebiliyor mu acaba?