Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance - uludağ üniversitesi grafik tasarım mezunu

canansite

🌱Yeni Üye🌱
Bursa Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.

Çok fazla profesyonel web site tecrübem olmakla birlikte freelance olarak son 3 senedir sürekli asp-php-flash-html web siteleri ve çanta-torba-logo-menu tasarımıyla ilgili çok fazla refaransım bulunmaktadır.

Uzman derecede Photoshop kullanmaktayım. Illustrator,Freehand gibi vektörel programlara hakimim.

Ambalaj tasarımı konusunda oldukça başarılıyım.

Yavmış olduğum bütün çalışmaları gösterebilirim.

tel: 0542 699 24 46
Canan Özdemir

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

MandalinaAjans

🌱Yeni Üye🌱
İlanınız hala geçerli ise, İstanbul/Göztepe'de Mandalina Tasarım olarak hizmet veren firmamıza freelance çalışacak tasarımcılar aranmaktadır.

İnternet sitemizden bilgi alabilir, irtibat telefonlarımızdan veya internet sitemizde bulunan MSN adresimizden bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Kuralları çiğnememek adına bilgileri buradan vermiyorum, görüşmek üzere.

Mandalina Tasarım Hizmetleri

NilüferAjans

🌱Yeni Üye🌱
Bursa Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.

Çok fazla profesyonel web site tecrübem olmakla birlikte freelance olarak son 3 senedir sürekli asp-php-flash-html web siteleri ve çanta-torba-logo-menu tasarımıyla ilgili çok fazla refaransım bulunmaktadır.

Uzman derecede Photoshop kullanmaktayım. Illustrator,Freehand gibi vektörel programlara hakimim.

Ambalaj tasarımı konusunda oldukça başarılıyım.

Yavmış olduğum bütün çalışmaları gösterebilirim.

tel: 0542 699 24 46
Canan Özdemir

Referanslarınız ile birlikte oluşturacağınız CV yi info@niluferajans.com a gönderebilirsiniz.