Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance yada fulltime grafiker (istanbul)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nilaylaylaylom

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar, anadolu üniversitesi güzel sanatlar fakültesi 2006 mezunuyum. 1.5 yıldır bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım. daha önce çeşitli firmalara kurumsal kimlik, logo , afiş, ambalag, katalog, broşür, poster, el ilanı, dergi ilanı tasarımı yaptım ve baskı aşamasına getirme görevinde bulundum. yaratıcı yönüme çok güvenmekteyim. fulltime yada freelance olarak iş arıyorum. freelance olması tercihimdir. pc ve mac ortamında photoshop ve freehand'i çok iyi düzeyde kullanmaktayım. üsküdar'da oturuyorum. eğer portfolyomu görmek yada görüşmek isterseniz pm yoluyla irtibata geçiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

nilaylaylaylom

🌱Yeni Üye🌱
Güzel Sanatlar mezunuyum, iş arıyorum

Merhabalar,
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 2006 mezunuyum.2 yıldır bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım. Pc ve Mac ortamında Photoshop ve Freehand'i çok iyi düzeyde kullanıyorum. Daha önce çeşitli firmalara kurumsal kimlik, logo , afiş, ambalag, katalog, broşür, poster, el ilanı, dergi ilanı, web sayfa arayüzü, e-mailing tasarımı yaptım ve basılacak olanları baskı aşamasına getirme görevinde bulundum. Ayrıyeten Web tasarım sertifikam ve orta düzeyde Flash bilgim de mevcuttur. Yaratıcı yönüme çok güvenmekteyim ve tasarım konusunda hiç kaygı duymamaktayım. Üsküdar ikametliyim ve sigara kullanmıyorum. Eğer portfolyomu görmek yada görüşmek isterseniz iletişim bilgilerimi almak için pm yoluyla irtibata geçiniz

planet

🌱Yeni Üye🌱
nilay hanım ne şekilde iletişim kurabiliriz?

sertanxx

🌱Yeni Üye🌱
Mrb

Firmamıza dısardan calısabilecek grafiker ve webmaster ihtyacımız var suan katalog , brosur ve web site yapılacaktır. Bunula ilgilenirsen özelden yazabilirsin. Bana.

nilaylaylaylom

🌱Yeni Üye🌱
İlanım hala günceldir, grafik tasarımcı arayan kişiler özelden mesaj atarak iletişim bilgilerimi isteyebilirler.

nilaylaylaylom

🌱Yeni Üye🌱
İlanımla ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.
Mail adreslerinizi özelden yollayabilirsiniz.
İlk mesajımda belirtiğim gibi Üsküdar - İstanbul ikametliyim. Başka bir şehirde çalışmayı düşünmüyorum.
İş ilanım halen günceldir, iş aramaktayım.

aajans

🌱Yeni Üye🌱
dışarıdan iş müteakibinde çalışacak yurt dışı için hazır edilecek kataloğun tasarımında reklam+metin sayfalarını forma ücretinde çalışacak arkadaş arıyoruz irtibat fırat gün 05317019122

keypac

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
İşyerimiz C.bağ'da.
Telefonum 0532.523 79 00
Ararsanız memnun olurum.
Hüdaverdi YILDIRIM

G.ARZU

🌱Yeni Üye🌱
slm ilan hala geçerliyse 0212 292 04 53 nolu nuramadan bize ulaşırmısınız

boranreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.boranreklam.com
Freelance tasarım için

Merhabalar
Bizimle temasa geçerseniz sizinle detaylı olarak görüşmek isteriz.
0216 383 44 02
metin beyle görüşebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...