Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

frehandı yeni yeni öğreniyorum ilk çalışmam

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeşil üzerine kırmızıyı tercih etme bence baskı sonucu harbiden kötü olur... sayın yetkili diye başlayan yazının bir kısmı zemindeki yeşil A harfinin altında kalmış yada bana öyle görünüyor... Minumum Sipariş alanı 10 adettir mi... En az sipariş 10 adet verilebilir diye değiştirsen daha iyi olur gibi... Reklam A yazısı ile bakış açınız yazısının sonundaki tırnak sağdan bloklu olsun bari... ve son olarak şu büyük resim varya beyaz alanlı olan... beyaz alanı oraya hiç koymamış ol bence... sonuçta yeni bir programda fena değil... ellerine sağlık..

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
ya frehende ilk çalışmam resmin arkasındaki fonu kaldırmayı bilmiyorum diğer proğramlarda yaparım ama önmeli olna burda yapmam

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler olmamış bence uyumlu değil ve eğer arkadaki beyazlığı kaldıramıyorsan o zaman genişletip ortalasaydın şu anki halinden güzel olurdu diye düşünüyorum... emeğine sağlık

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Renk nedir? Komposizyon nedir? Mizampaj nedir? Tipografi nedir? gibi bir dizi öğrenemen gereken çok konu var... En son uygulama yapmak için freehand'i ögrenirsin...

enesduran

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya frehende ilk çalışmam resmin arkasındaki fonu kaldırmayı bilmiyorum diğer proğramlarda yaparım ama önmeli olna burda yapmam

büyük bir ihtimalle o resim yani beyaz fon olan. onu photoshoptanda silebilirsin. silemem diyorsan.beyaz fona yeşilin kodlarını girip aynı yeşili verebilirsiniz. oda olmazsa resimleri ayırıp freehand'de yerleştirirsiniz.

winnertr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışma ise iyi ama daha tecrübeli biri için çok acemice olmuş.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
@crazyglad özellikle yazıları sağa sola çekiştirme. Yazıyı büyüteceksen orantılı büyüt. Yazı karakterinin doğasını bozmak çoğu yazı karakterinde gözü rahatsız eder. Buna mutlaka dikkat et.

Yenihat

🌱Yeni Üye🌱
Çok yazı yazmışın bence karşı tarafın dikkatini çekici daha az yazı ve ürünü anlatan daha sade bir anlatım fena olmaz.

gök-khan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renk seçiminiz pek başarılı olmamış. Yeşil ve Kırmızı çok uyum gösteren renkler değildir. Değiştirin bence.

dub

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.nilayozer.com
ben ne reklamı olduğunu anlayamadım tam olarak ama fontun yapısını bozmak genişletmek ve hatta dış çizgiye kırmızı filan vermek iyi bi fikir değil, yazıları tam okuyamıyorum ama kelimeler neye göre büyük harfle başlamakta bilemedim, bence kağıt üzerinde seni tatmin edicek bişey yapmadan programda uygulamaya geçmek ya da daha kötüsü kağıt üzerinde hiç bişey yapmadan ugulamaya kalkışmak işini güçsüz kılmış, nasıl yaptığından çok ne yaptığın önemli kanımca, eyer yaptığın şeyi yapmak istediysen uygulama tabiiki mükemmel, ama benim önerim neyi öne çıkarmak istediğini belirlemen, yazıların hepsi birbirini yiyip bitirmiş. saygılar..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
bence yazı fontu olmamış ve kırmızı ve yeşil uymamış:S