Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gelinlik kataloğu çalışmam

charisma01

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaptığımm gelinlik kataloğu tasarımı. İş bu şekilde basıldı zaten ama fikirlerinizi almak istiyorum..

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece 4 adet resimden oluşan bi işin neresine yorum yapılabilir ki... açıkçası ben yorum yapılabilecek bi tasarım göremiyorum karşımda... devamı var da ben mi eksik görüyorum işi anlayamadım...

charisma01

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kastettiğim sadece resimler değil gelinlik kataloğunda nasıl bir şey bekliyorsun ki zaten ?
anlatmak istediğim sadece tasarım kısmı da değil burda kullanılan arka fon vs.. de çalışmaya dahil genel görüntüyü kastettim ;)

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
kastettiğim sadece resimler değil gelinlik kataloğunda nasıl bir şey bekliyorsun ki zaten ?
anlatmak istediğim sadece tasarım kısmı da değil burda kullanılan arka fon vs.. de çalışmaya dahil genel görüntüyü kastettim ;)

ben kapak sayfasınıda buraya eklemeni tercih ederdim... böylece en azından tasarımının her hali ile yorumlanabilirdi... ayrıca arka fonuna gelince... zaten resmi küçük eklemişsin bişey belli olmuyo... resmi açmaya kalkınca açılmıyo hata veriyo... dediğin arka fonuda göremediğim için karşımdaki 4 adet resme yorum yapılması zor dedim...

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben kapak sayfasınıda buraya eklemeni tercih ederdim... böylece en azından tasarımının her hali ile yorumlanabilirdi... ayrıca arka fonuna gelince... zaten resmi küçük eklemişsin bişey belli olmuyo... resmi açmaya kalkınca açılmıyo hata veriyo... dediğin arka fonuda göremediğim için karşımdaki 4 adet resme yorum yapılması zor dedim...

ve 3 resim çok küçük görünüyo büyümüyor da.bide ortada bi tasarım yok sadece resimlerini koymuşsun olmuş bitmiş.bence sen katolog ne bi onu arastır