Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gemi yat izolasyonu için logo çalışması

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logoik8.jpg

umarım beğenirsiniz müşterimiz çok beğendi

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı bi çalışma bence ben beğendim ama sanki renkler daha mı canlı olsaydı :) çok biliosan sen yap dicen :D ama gerçekten başarılı bi çalışma olmuş tebrik ederim

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı bi çalışma bence ben beğendim ama sanki renkler daha mı canlı olsaydı :) çok biliosan sen yap dicen :D ama gerçekten başarılı bi çalışma olmuş tebrik ederim

Est.:D renkler CMYK aslında evt burda daha soluk çıkmış yorumların için teşekkürler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
müşteri beğendiğine göre bizdemi beğenelim:)
İllaki eleştiri olsun diye yazmıyorum ama şuan müşteriniz olmadığıma seviniyorum:)) Olmamış..Renk seçimi, register, çapanın durumu, logodaki İzolasyonu çekiştirmen...
üstünde daha değişik sunumla daha güzel yapılabilir..örneğin sadece çapayla..sadece gemiyle..ama beğenmişler..

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
BENDE creedwar a katılıyorum çok mat soluk duruyo aslında çalışma güzel olabilit ama renk seçimleri kötü ama beğenmişler..

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müşteri beğendiğine göre bizdemi beğenelim:)
İllaki eleştiri olsun diye yazmıyorum ama şuan müşteriniz olmadığıma seviniyorum:)) Olmamış..Renk seçimi, register, çapanın durumu, logodaki İzolasyonu çekiştirmen...
üstünde daha değişik sunumla daha güzel yapılabilir..örneğin sadece çapayla..sadece gemiyle..ama beğenmişler..

açıkcası senin gibi müşterilerim de yok değil yani :D:D:D
yorumların için teşekkürler ama tasarım sadece kendi beğenilerini yapmak demek değil hitap ettiğin kişiye yönelmektir bir anlamda

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
açıkcası senin gibi müşterilerim de yok değil yani :D:D:D
yorumların için teşekkürler ama tasarım sadece kendi beğenilerini yapmak demek değil hitap ettiğin kişiye yönelmektir bir anlamda

En azından benim gibi göze hitap eden yaratıcılıkla sonuca ulaştıran duyarlı müşterilerin olduğuna sevindim:))
tasarım konusundaki düşüncene kesinlile katılmıyorum..Adı üstünde tasarım! yönlendirme değil:)
ozaman konu başlığınıda değiştirelim ''gemi yat izolasyonu için logo çalışması için yönlendirme''
kolay gelsin..

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dikkat ediyorum genelde insanların moralini bozmak için yoğun çaba harcıyosun insanın ağzından hiçmi güzel bişey çıkmaz ya özellikle mi yapıyosun artı söyleyiş tarzın da çok kaba daha kibar olmalısın

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence güzel bir çalışma .tasarım güsel olmuş ama renklere biraz daha dikkat etsen daha iyi olurrr.iyi çalışmalar....

grafikerburcu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya gulsuna bosver .. herkes kendi yaptığından sorumludur.. acaba o böle işler yapabilyormu :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
dikkat ediyorum genelde insanların moralini bozmak için yoğun çaba harcıyosun insanın ağzından hiçmi güzel bişey çıkmaz ya özellikle mi yapıyosun artı söyleyiş tarzın da çok kaba daha kibar olmalısın

Niyetim kırmak yada üzmek değil..Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma..
Ama eleştiri için kaba bir yazım kullandığımı da zannetmiyorum..Sadece klişe ''olmamış, cık beğenmedim, daha iyisini yaparsın'' demedim diyeyse eleştiriye gelemiyorsun demektir..Ama ben bu çalışmaya kendi zevkimlede olmamış diyorum ve düzeltme yapılabilecek yerleri söylüyorum! madem buraya paylaşıma açtın en azından alttan alınmış ''cık olmamış bu'' laflarından ötesinide kaldırabilirsin düşüncesindeyim..
Kolay gelsin arkadaşım..

ya gulsuna bosver .. herkes kendi yaptığından sorumludur.. acaba o böle işler yapabilyormu :D

ve arkadaşım ve böyle işler yapmıyorum..

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben çok fazla beğenmedim desem doğru olur
çünkü çok karmaşık bi görünüşü var daha sade olmalı diye düşünüyorum

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok uzun zaman önce 2 yıl kadar oldu sanırım

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
hıım zaten aynı yerdeymişiz bizde bu müşteriye stecer yaptık

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐