Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Genç Karadeniz Derneği için yaptığım konser afişi

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gekadkanbagisijq2.jpg

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Zemin çok koyu görünüyor ve fazlasıyla göz yoruyor, tabii bana göre :)

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
10 uzerinden 3...zemin gercekten kotu.

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence iyi bir çalışma sonuçta siyah göz yorsa bile konuya uygun olarak anlam veriyor.Ayrıca insanlar saatler boyu afişe bakmayacak ki gözleri yorulsun.

onurgozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
10 uzerinden 3...zemin gercekten kotu.

buzda dans gibi oldu bu yorum bence...:S

konu şehitlerimiz olunca kırmızı beyaz doğru seçim .. ama fon biraz daha milliyetçi ruh yansıtmalımıydı sanki..bir mehmetçik belki yada türk ordusunun gücü yadaa millet dayanışması.. ince bi konu..akan kanlardan damlayanların kırmızıyı doldurması gerçketan güzel fikir ama algılamyı zorlayan ay-yıldızdaki ayın çift olması ..aynı ikileme kalptede war ve gereksizler.. dediğim gibi algıyı dağıtıyor.. gri ikilemeyi ve kalpteki beyazı kaldırıp birazda hani siyah yapcaksan bari gradientle boyut verip yapsan..o zaman bence umut vadedecek.. bir artık lütfen şu bevel embosu kullanmayalım...yavaş yavaş anca böyle temizlenebileceğiz.. fikir için tekrar tebrikler biraz önce dediğim gibi biraz üzerine çalışılırsa başarılı olacak :)

Son düzenleme:

mustafasevgi

🌱Yeni Üye🌱
bence başarılı bir çalışma sadece M. Kemal Atatürk yazmana gerek yoktu çünkü imza yeterli

obngrfk

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;
Zeminden başlamak istiyorum söze zemin rengini siyah şeçmişsin evet siyah asil bir renktir ama bu tarz çalışmalar (milliyet, sağlık, bağış, v.s.) için yanlış bi seçim. İnsanı karamsarlığa iter...
Yazı karakteri seçimin fena değil, her hangi bir müdahale yapmadan yazı karakterini kulansaydın daha şık olabilirdi.
Ay yıldız bence her zaman beyaz olmalıdır çünkü taşıdığı simge bizim topraklarımız için dökülen kanların üzerine yansıyan ay ve yıldızın ışığıdır...
Kalp fikri çok sıradan ve gölge koyman tasarımı basitleştiriyo ve saçma bi kalabalık yaratıyor...
Çalıştığın program ne bilmiyorum ama bence bu tarz bi tasarım için uygun diil gibi geldi vektörel bi program kullansan font ve çizimlerin (kalp ve arkasındaki gölge) için daha ii olur...( Eğer vektörel bi program kullandıysan bu son yazdığımı göz önüne alma)
Çok konuştum galiba bunlar benim düşüncelerim umarım eleştiriye açık bi insansındır hoş açık olmasan neden işini buraya koyasın:)...
İyi çalışmalar...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çok güzel bir çalışma, düşünce çok güzel ;)
(Mustafa Kemal Atatürk Yazısını kaldırırsan arkadaşın dediği gibi kusursuz olur bence)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kusura Bakmayın Bazı Arkadaş'larımız Beğenmemiş Tasarımı Kimseye Sözüm Yok Burda Grafiker Olanda Olmayanda Yorum Yapıyor. Zemin Kötü oLmus Diyorsunuz Kırmızının Altına En Güzel Bence Siyah Gider Baska Gidecek Renk Varsa Söyleyin Bizde Bilelim Zemin Kötü oLmus O Zaman Siz Söyleyin Arkadas'lar Nasıl ßir ZEmin Atılır Kırmızının Altına tasarım'a GeLincede Düşünce cok Güzel Burda Biraz Milliyetciliğim Öne Cıkıyor Bunun İcin Bazı Arkadas'lardanda Özürdilerim Ama Bir İş Güzel Olmussa O İşe Kötü Diyen Olursa BöyLe SinirLerim Bozuluyor Kalp Kırdıysak Kusura Bakmayın
Calısmayı Yapan Arkadaşım Gerçekten Güzel Olmuş Emeğine Sağlık..

taksi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alinmaya gerek yok, grafiker olanda olmayan da sözü de gereksiz. Yorum yapmak icin illa da grafiker olmak gerekmez.
Cok alakasiz bir sey söyleyim. Dogrudur bize göre fikir mükemmel olabilir, ama bir yabanci bunu nasil görür sen biliyor musun?
60'li yillarda Christopher Lee'nin (Dracula) oynadigi film afislerine de benzetir.
Tekrar ediyorum fikir güzel - zemin kirmiziyla hic uyumlu degil.
Bu arada arkadasi cesaretinden dolayi tebrik ediyorum, elestirmek bakan göre kolaydir. Yapan icin acimasiz olabilir.

graf_king

🌱Yeni Üye🌱
Zemin kötü, birde bu zeminde yazılara kabartma verince daha bir acayip gözüküyor. kalbin çizimine de dikkat et ve kabartmaları gözden geçir.

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma güzel sadece yazılara kabartma yapılmasaydı daha güzel olurdu..

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
düşünce olarak güzel, efek kullanmasaydın ve yazı karakterinide faklı kullansaydın daha dikkat çekici olabilirdi sanırım..