Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gökçeadadan birkaç foto

ecenur87

🌱Yeni Üye🌱
s6303019ha1.jpg

arkadaşlar bu resimlerde biraz amatörce. Gökçeadada çektim bu resimleri. yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

gardenpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumu görselliğinemi yapalım,çekim kalitesinemi...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
fotoğraflar diyosun ama sadece bi tane var ece + ayrıca fotoğrafındaki eski binanın tarihi bi özelliği felan varsa onu da belirt - yoksa pek de estetik durmayan bu binayı çekmenin bi anlamı yok bence...

ecenur87

🌱Yeni Üye🌱
ya aslında bi tane değildi fotoğraflarım. Diğerlerini ekleyememişim. Diğerleri iyiydi aslında Evede gelince gökçeadada rumların terkettiği bir ev.

grafi_ozge

🌱Yeni Üye🌱
renk kontrast ayarları iyi değil ayrıca estetik duygularda uyandırmıyor ve çektiğin ev hakkında birazda bilgi verseydin daha açıklayıcı olurdu

*çılgın grafiker*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.huseyinozluk.com
resimdeki bazı tarihsel kısımları kadrajlasaydın muhtesem olurdu... açıklamalı bir yazıyla tabikide... sanatsal bi yapısı yokk

peacerock

🌱Yeni Üye🌱
Bence bu resmi eleştirmekte acımasız olmamak lazım. resmi çekme pozisyonun bence iyi resmi önden de çekebilirdin daha kötü olurdu ama nasıl bir açıdan çektiğin doğru bence zaten amatör diyorsun benim gibi. bende yeni aldım bir makine makro yapmayı seviyorum bende. sana iyi fotoğraf çekmeler :)

hlymert

🌱Yeni Üye🌱
O kadar çok virane yapı var ki bence anlamasız bir resim

MiKrOp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm ece

Ece rica etsem diğer resimleride atarmısın. ve şunu merak ettim bu harabe evin olmayan balkonundan baktığımız zaman karşımızda ki manzara ne.? Arka taraf ok dağın eteği, ya ön tarafta nasıl bir manzara var_? ece bellimi olur bakarsın gider mülkü kiralarım : ) ön manzaraya bağlı ama : ) güzel bir şekilde de değerlendirim. örneğin bir cafe. yada mini bir restourant ;)

"MouSe"

🌱Yeni Üye🌱
bence resim sadece eski bir ev ve ayrıca bu resmin tarihi yada senin için önemi yoksa neden yorumlatıyosun ki. dedigim gibi bence normal bir çöküntü ev resmi...