Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Googkle.com dikkat

hemera

🌱Yeni Üye🌱
Arama yapmak için sık sık ziyaret ettiğimiz Google'ın adresini yanlış yazmak, tüm verilerinizi riske atıyor.

Dünyanın en çok tıklanan siteleri arasında yer alan Google'ın adresini yanlış yazmak başınızı ağrıtabilir. F-Prot ve F-Secure güvenlik firmaları tarafından yayınlanan duyuruda, "Googkle.com" adresi kullanıcılar için ciddi bir tehdit oluşturuyor. k ve l harflerinin yan yana olmasından dolayı kullanıcılar kolaylıkla "googkle" yazabiliyor ve bunun sonucunda da sistemlerine tehlikeli bir truva atı bulaşıyor.

Güvenlik firmaları, kullanıcıları kesinlikle "googkle.com" sitesine girmemelerini konusunda uyarıyor.

CHİP

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
bunu öğrendiğimiz iyi oldu
teşekkürler

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
faydalı bri paylaşım tskler paylaştıgın için

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Öyle bi site bulunamadı diyo ?

Bencede giremediğin iyi olmuş siteye, arkadaşımız paylaşımında dikkat edin böyle bir hata yapmayın virüs bulaşır diyor.

Ama sen üstüne gidiyorsun sanki, yoksa sana birşey olmaz mı? :smile:

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
09.07.2008 saat 00:40 tarihi ve son hali;
Google pis mikroplu siteyi kendine yönlendirmiş..Kafaları çalışıyor bu adamların:D

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
bi virüsün internet sayfasından bulaşması için internet explorer 5 veya daha altını kullanıyo olmanız gerekir. şu an 5 veya altı kalmadı. bence yalandır. böle bi virüs olmaz olsada sizden onay almadan bulaşamaz:)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
truva atı var pcmde :D bu siteye girmek için baya bi zorladım ama açılmamıstı :D ama evdemiydi is yerindemi tam emin değilim :D is yerimde truva atım var :D muhtemelen burdan aldım :D belkide baska yerden bulasmıstır :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgi için teşekkürler.