Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım Freelance olarak yada tam zamanlı iş aramaktayım

tbysl

🌱Yeni Üye🌱
Freehand , Photoshop , Illustrator programlarını iyi derecede kullanmanın yanında Indesign ,Quark programlarında da bilgim vardır.

Netron Bilişim Akademisi Web&Grafik sertifikam mevcuttur.

Bir reklam ajansında 2 ay staj yaptım ve yaklaşık 1 sene aynı yerde çalışmaya devam ettim.

Katalog, broşür, kurumsal kimlik gibi işlerde referanslarım mevcuttur. Şu anda bir firma ile freelance tişört tasarımı üstüne çalışıyorum.

Sigara kullanmıyorum. Kadıköy-Acıbademde oturmaktayım. Freelance olarak yada tam zamanlı iş aramaktayım.

İlgilenenler firma bilgileri ile tbysl@yahoo.com adresi ile benle iletişime geçebilirler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınızı görmeyi isterim. Forum içinde resim ekleme konusunu inceleyip çalışmalarınızı buraya ekleyebilirsiniz. Daha sonra görüşebiliriz.

anti-social

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınız güncel ise Cihangirdeki web tasarımı ve ajans hizmetleri veren firmamız için lütfen y.aksoy@qayron.com adresine cvnizi ve örnek işlerinizi göndermenizi rica ediyoruz.

nalan öztunç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Dikey Cizgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dikeycizgi.com
Merhaba,

iletisim@dikeycizgi.com adresine cv niz ile birlikte yapmış olduğunuz çalışmaların linklerini, varsa tasarımlarınızı sergilediğiniz sitenizi, kullandığınız programları ve bu program üzerindeki bilgi düzeyinizi, deneyiminizi gönderirseniz inceleye alınacaktır.