Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik tasarımcıyım iş arıyorum

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lise ve üniversitede grafik tasarım eğitimi aldım 3.5 yıllık dolu dolu geçen bir iş deneyimim var. İstanbul şehir tiyatroları, büyük şehir belediyesi ve ilçe belediyeleri, vatan computer, crea bilgisayar, kimse yokmu derneği vb. bir çok büyük firmalara uzun soluklu profesyonel tasarım hizmetleri verdim. iş akışı olan köklü ve ciddi bir firmada çalışmak istiyorum.ilgilenenlere cv'mi gönderebilirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

erol1972

🌱Yeni Üye🌱
merhaba...özelliklerinizi göremedim firmamıza bayan grafiker aramaktayız yerimiz seyrantepede bu konuyla ilgili geri dönüş yaparmısınız...

demet 1903

🌱Yeni Üye🌱
merhaba iletişim bilgisi bırakmamışsınız ilanınızla ilgileniyorum yerimiz kartalda düşünürseniz detaylar için 0216 517 19 03 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.