Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net Özel İki Çalışmam

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Site Yenilenmeden Önce Yapmıştım Bu tasarimi Sitede aksaklık olup silinmişti Bilgisayarda Gözüme Çarptı Koyim Dedim

grafikerlernetvw2.jpg

kupask3.jpg

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar emeğine sağlık..

cinesu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
cinesu.deviantart.com
Ben bu çalışmalarda tasarım göremedim. Bunun için daha çok çalışmalısın. Tasarımcı olmakta bunu gerektirir. Ama bir tasarımcı kolay yetişmez. Çalışma isteğini kırmak istemem. Daha da iyi olacak çalışırsan. Birde şöyle bir şey söylemeliyim. Yaptığın çalışmayı yapmış olupta sitelere gönderme. İlk önce kendin bir değerlendir. Sonra diğer bu işte iyi olan kişilerin çalışmalarını izle, takip et. Kendini ilk önce onların çalışmaları ile kıyasla. Yani her çalıştığını sitelere göndermek zorunda değilsin. Çalışmalarında başarılar.

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben bu çalışmalarda tasarım göremedim. Bunun için daha çok çalışmalısın. Tasarımcı olmakta bunu gerektirir. Ama bir tasarımcı kolay yetişmez. Çalışma isteğini kırmak istemem. Daha da iyi olacak çalışırsan. Birde şöyle bir şey söylemeliyim. Yaptığın çalışmayı yapmış olupta sitelere gönderme. İlk önce kendin bir değerlendir. Sonra diğer bu işte iyi olan kişilerin çalışmalarını izle, takip et. Kendini ilk önce onların çalışmaları ile kıyasla. Yani her çalıştığını sitelere göndermek zorunda değilsin. Çalışmalarında başarılar.

teşşekürler yorumun için

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bumudur yani!... Grafikerler.net logosu bundan çook ama çok daha fazlasını hak ediyor... kusura bakma kardeş....

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar ben bu tasarımı bu site ilk açıldığında yapmıştım iş yerinde yapmıştım bilgisayarı ararken buldum vede koydum sizce kötümü ettim ?