Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler, Photoshopçular, Fotoğrafçılar Müjde!

ser_ajans

🌱Yeni Üye🌱
tek kelimeyle harikasın ellerine emeğine sağlık kardeş

EVRENDER

🌱Yeni Üye🌱
benim bir sıkıntım var cs2 kullanıyorum ve bu yazı efeklerininde yazıyı değiştirmek için tıkladığımda kayboluyor efekt, verilen dosyadaki fontu windows fontların içine atıyorum ama yine aynı sorun yardım edebilirmisiniz bana ?

CandasArin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
lib.wm-panel.com
benim bir sıkıntım var cs2 kullanıyorum ve bu yazı efeklerininde yazıyı değiştirmek için tıkladığımda kayboluyor efekt, verilen dosyadaki fontu windows fontların içine atıyorum ama yine aynı sorun yardım edebilirmisiniz bana ?

Sorun nerden kaynaklanıyordur bilemiyorum, ama normal de fontlar doğru yere atıldığın da psd dosyasına cs de değiştirmek istediğiniz de hata vermez,bire bir yazınızı yazarsınız. cs lisanslı mı kullanıyorsunuz ?

EVRENDER

🌱Yeni Üye🌱
evet lisanslı cs2 acaba cs2 desteklemiyormu diye düşünüyorum yani fosforlu bir yazı efektininin üstüne tıkladığımda değiştirmek için şaşalı font kaybolup yerine arial yada time news roman oluyor sonra yazıyı bitirdiğimde şaşalı olmuyor :) verilen dosyadaki fontuda windows fontlarının içine attığımda desteklenen font değil diyor ama atıyor klasörün içine

CandasArin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
lib.wm-panel.com
evet lisanslı cs2 acaba cs2 desteklemiyormu diye düşünüyorum yani fosforlu bir yazı efektininin üstüne tıkladığımda değiştirmek için şaşalı font kaybolup yerine arial yada time news roman oluyor sonra yazıyı bitirdiğimde şaşalı olmuyor :) verilen dosyadaki fontuda windows fontlarının içine attığımda desteklenen font değil diyor ama atıyor klasörün içine

Bu dediğiniz ben de olmuyor, acaba diğer arkadaşlar denemişler mi ?

siirevi

🌱Yeni Üye🌱
bukadar büyük bir arşivi kaçırdımmı yani . linkler çalışmıyor :(

mehmetfatihsari

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstat arşivi patlatmışın ama linkleri yenilesen olurmu?

smt05

🏅Acemi Tasarımcı🏅
filesonic bozuk,üyeliğim var,indiremedim,stylesi yükleyecektim :(

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu arşiv manyak bir aşiv olmuş :D teşekkürler..

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
FileSonic tüm işlevsellik paylaşımı artık devre dışıdır. Bizim hizmet yalnızca kişisel yüklediğiniz dosyaları upload ve almak için kullanılabilir.

Bu dosya size aitse, dosya yöneticisinden doğrudan indirmek için giriş yapınız.

ser_ajans

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim emeğine yüreğine sağlık çok güzel bi paylaşım

Ugurkan83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gömü bulmuş kadar sevindim emegine saglık ama hata veriyo ; All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager... diye.. nedir sorun acaba?

Ugurkan83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkür ederim, inş kısa zaman sonra elimde olan 70 bine yakın ücretli ücretsiz fontlarımı paylaşacağım.

hata veriyor; All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager... diye.. tekrar link paylasabilir misin?

ahmetkide

🌱Yeni Üye🌱
hocam bu arşivi istersenız ben sıze ftp bilgileri vereyım herkes ordan ındırebılsın yada size ftp açarım hesabımdan herkes faydalanabılır yada sanal sunucum var ınternet hızım 50mb irtibata gecersek bu ıslemlerı cok kısa surede gerceklestırebılız bana ahmetkide@hotmail.com dan ulşaırsanız sevınırm ıtrıbat bılgıelrınız verısenız ben sıze ulaşırım ıyı calısmlar guzel paylaşımlar :)