Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafikerler.net üyelerinin kendileri hakkında kısa cv lerini sunabileceği bir birbaşlık olarak bu başlığı kullanalım. Bu bölüm tüm üyelerimize açıktır ve kurallar dahilinde kendileri hakkında her türlü bilgiyi bu başlık altında sunabilirler.

hussein

🌱Yeni Üye🌱
Hüseyin adında olup konyalıyım.hobilrm pc üzerinde herşey,araba kullanmak ,motor kullanmak,kendi gıda firmamız var çalışmıyorum,21 yaşındayım halen konyadayım resmimide atıyım belki tanıdık çıkar :)
bannun3.jpg

yalanci_h

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar .... 19 YaŞindayim.Özel Bİ Şİrkette Sekreter Olarak ÇaliŞiyorum . MÜzİk Dİnlemek En BÜyÜk Hobİmdİr.ve İÇİnde Yalan Olmayan HerŞeyİ Severİm ...

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İsmim Derya. Antalya'da yasiyorum. 6 senedir reklam sektörünün içinde aktif olarak rol almaktayim. Yasadigim sehirde bir reklam ajansinda creative director/designer olarak calismaktayim... estetik görüntüsü olan herseyi severim...

grafikermc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben mehmet iztanbul çamlıca dan
1 yıldır grafikerlik yapıyorum üniversiteden mezun olduktan sonra
ilgi alanım spor bilgisayar internet grafiksey şeyer ilginç konular müzik ve arkadaşlarım
burada kendimi geliştirmek için arkadaşlar arıyorum
bu arada ay sonu da işsiz bi grafiker olucam bilginiz olsun :)
26732ta0.jpg

burda da fotom var

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu arada antalya ile bi baglanti kurmak isteyen, burda calismayi planlayan, tatile gelmek isteyipte fikri gelemiyen gibi arkadaslar olursa yardimci olurmmm.....

>> burdan iletisim kurabiliriz....

Moderatör tarafında düzenlendi:

haquan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bursagti.com
Merhabalar ben Hakan 22 yaşındayım, Bursa'da yıldırımda oturuyorum bir ajansta grafikerlik yapıyorum (kendi çapımda) 2002 yılında kurmuş olduğum bir modifiye sitem var, hobi tabir ettiğimiz şeyler arasında karting, web tasarımı, resim çekmek bulunuyor vede vaz geçemediğim 1970-1990 seneleri arasında çıkan türkçe müzikleri topluyorum bir nevi nostalji. :S

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
arkadaşlar samsun bir reklamcıda çalışıyorum yaklaşık 10 senedir bu işi yapıyorum serigrafiden tut plaket yapımına kadar çalıştım ama artık bazı eski şeyler silindi artıkın herşey digitale döndü bizde mecbur attık kendimizi buraya
birde her türlü fikir alışverişde ve paylaşım yardım için msnmi ekleyebilirsiniz

nevermore

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba. İsmim Sermin, 7 senedir bir yayınevinde çalışıyorum. Kitap, dergi ve kapaklarla uğraşıyorum. Hayatımın en büyük aşkı oğlum Süpermen ve onun eşi ve iki çocuğuyla birlikte mutlu bir aileyiz. Tek idealim bir gün çalışmak mecburiyetinden kurtulup sadece KEDİlerimin ve KARGAların resmini yapabilmek...

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben grafiker değilim, grafiker olmayan yazamıyor değil mi buraya? :(:p

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba ben 28 yaşındayım çanakkalenin ilçesinde reklam ajansı olarak hizmet vermekteyiz.eşimi yanında çalışıyorum yarı patroniçe sayılırım:lol: ama grafik öğrenmeye çalışıyorum 3 yıldan beri.paylaşıma ve eleştirilere açığım.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.:p

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
Lüleburgaz'da bir matbaada 2,5 yıldır çalışıyorum. Grafikerim diyemem ama bu işi öğrenmeye çalışıyorum. Genellikle standart işler yapıyorum
bu siteyi çok sevdim yeni şeyler, yapılan işler ve ortam güzel

hussein

🌱Yeni Üye🌱
bu arada antalya ile bi baglanti kurmak isteyen, burda calismayi planlayan, tatile gelmek isteyipte fikri gelemiyen gibi arkadaslar olursa yardimci olurmmm.....

>> burdan iletisim kurabiliriz....

valla arkadaşımla temmuz'un 6 sında antalyadayız kemere tatile geliyoruz :) photoshop shapes brushes font falan grafikle ilgili eklentiler falan bi arşivini kopyalarsan bize sunarsan minnettar kalırız :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Volkan TEKİN:
Grafiker & Tasarımcı, Müzisyen, Tiyatro oyunculuğu, Tv oyunculuğu, Fotoğrafçı, Reklamcı, Webmaster... Yeter daha yazmayayım. Yoksa inandırıcılığı kalmayacak :). Beni tanıyan arkadaşlarım referansımdır :). Nerede mi yaşıyorum? Yazıyor ya nickimin altında: Photoshop.exe =)

Bir karganın kanadından kopmuşum. Rüzgar savurmuş beni uzak yerlere. Sonra çizmeye başlamışım aklımdan geçenleri. Çizen tüy olmuşum.

baby tartaruga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerler topluluğunda grafiker olmayanlardan biri de benim :)
Grafiker değilim; ama okulu bırakıp kurslara başlamam yakındır :D
Benim için özel biri sayesinde bu konulara olan ilgim arttı, bu site de körükledi hevesimi..
Normalde ders çalışmam gerekirken kendimi photoshopa brush eklerken buluyorum :D
Ama çok zevkli, dayanamıyorum :)
Bence çok güzel bir meslek grafikerlik; çünkü görsel anlamda yeni şeyler üretmenin verdiği hazzı başka yerde bulmak mümkün değil..
Takip ettiğim kadarıyla hepiniz de çok başarılısınız, başarılarınızın devamını diliyorum :)

Psikolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba ben Çetin. İstanbul Pendikte oturuyorum. Profesyonel olarak Yaklaşık 5 senedir grafikerlik yapmaktayım. Türkiyenin Gıda sektöründeki En büyük firmalar dan birinde çalışıyorum. Umarım burada paylaşmak istediğimiz çok güzel şeyler olucak. Teknoloji ve Güncel şeyler herzaman dikkatimi çekmiştir.
Teşekkürler

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
2000 yılından beri grafik tasarım işiyle uğraşıyorum. Uzun yıllar yayınevinde çalıştım. Şu anda istanbulda bir reklam ajansında çalışıyorum. Ellerim tuttuğu sürece, gözlerim gördüğü sürece bu işi yapmak istiyorum...

Uzanıp kanlıca'nın orta yerinde bi taşa
Gözümün yaşını yüzdürürüm hisara doğru...

Bir yanımda Boğaz köprüsü, bir yanımda FSM köprüsü işte ben buralardayım

dizayn.design

🌱Yeni Üye🌱
bende grafikerim seni biyerden gördüm ama neren çıkarmadım tanışmak istermisin?

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
slm arkadşlar ben sercan sarıgül imkb meslek lisesi grafik tasarım bölumunu bitirdim üniversiteye başlayacağım inş. FREELANCE olarak çalışıyorum. Bildiğim programlar Corel draw , macromedıa freand , adobe photoshop , illustrator , iyi derecede bilmekteyim macromedıa flashıda az derecede bılmekteyım.Her TürLü Grafik Tasarım - Logo - Kartvizit - Broşür - Kurumsal kimlik - Reklam Tasarımları Yapmaktayım.biraz iş arıyormusum durumu oldu ama her neyşe benden bu kadar

işte bu freelance grafiker :)

grnt003qd7.jpg

resım biraz bozuk cıkmıs olabilir yüzde hiç bir hasar yoktur :)