Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Graphtec FC3100-60 ploteri xp'de kurma sorunu

cihan_ofset

🌱Yeni Üye🌱
Graphtec FC3100-60 polteri XP altında kuramıyorum bilgisi olan yardımcı olsa çok minettar olacağım bu arada Flexi Sign 7,5 üzerinden de ulaşamıyorum plotere. Bağlantı olayına şöyle mantıklı cevap arıyorum teşekkürler.

Benzer konular

cihan_ofset

🌱Yeni Üye🌱
KardeŞ VerdİĞİn Lİnkte Xp Altinda Drİver Galİba Yok Daha Önce Mİlenyum Altinda Fs55'te ÇaliŞiyordu. Sorun Xp'den Olmasin ? Makineden test kesim alabiliyorum sorunun bağlantıdan kaynaklandığını da hemen söyleyeyim. Yardım ve bilgi için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Bir çok cihaz xpde çalışmaz. LPT ve COM ayarları çakışmakta olduğundan bu sorunu eski sistem yüklü pcde yapmanı tavsiye ederim.

cihan_ofset

🌱Yeni Üye🌱
Bencede KardeŞ TeŞekkÜrler, Şu Pc DÜnyasinda Bİlgİ Sinirsiz Ve Sinirsiz Sorunlarla Dolu. Yenİ Sİsteme Uyumlu Yolu Bİlen PaylaŞsa BÖyle Sorunu Olan ArkadaŞlari BÜyÜk Bİr Dertten KurtarmiŞ Olur. Saygilar.

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bende graptech 61 x 120 folyo kesim makinası kullanıyorum.benim makinamda test kesim alıyor ama bilgisayardan komutu cut panelinde gönderemiyorum çünkü donuyor donmuyorsada tıklayamıyorum kabloları girişleri herşeyi değiştirdim cdler herşey orjinal yükleme problemimde yok bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum

unsal70

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bende graptech 61 x 120 folyo kesim makinası kullanıyorum.benim makinamda test kesim alıyor ama bilgisayardan komutu cut panelinde gönderemiyorum çünkü donuyor donmuyorsada tıklayamıyorum kabloları girişleri herşeyi değiştirdim cdler herşey orjinal yükleme problemimde yok bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum

donmanın sebebi bağlantı sorunu hangi programı kullandığını söylememişsin ama lpt veya com dan gönder yapıyorsan ve iş plottera gitmezse bağlantı sorunu var demektir. bunun nedenleri plotterin anakartından, kablodan veya bilgisayarın port ayarlarından olabilir eğer yeni bir bilgisayar dan gönderiyorsan ve işletim sistemin xp ise bios setup ayarlarını bilmek lazım daha ayrıntılı bilgi verirsen daha fazla yardımcı olabilirim.

gürz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar graphtecler için flexinin driveri yeterli değil ploter in kendi cdsindeki driveri setup edin sonra flexiyle deneyin ben vistada dahi çalıştırıyorum

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
fs55 xpde çalışmaz.flexi 7den sonrası çalıştırır.sorun donanım degil program

4.burhan

🌱Yeni Üye🌱
bence graphtecleri roland pnc formatında kurun sorunsuz çalışıyoz elinizdeki kesicinin rolanddaki karşılığı olan modelini secin ben bu şekilde bircok plotter kurdum sorunsuz çalışıyor

arşivci

🌱Yeni Üye🌱
ben hepinizin sorununu çözerim tel. *****************

Moderatör tarafında düzenlendi:

hamaratbaba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar be de grapte plotter aldım flexi de kesim yapmıyordu canım çok sıkıldı makinayı iyice kurcaladıktan sonr kesim dilini farkettimi makinada 2 kesim dili var gp lp-hp gl ben hp gl yi seçtin şu anda çok mükemmel kesim yapıyor flexide

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinde sürücüsü bulunmayan 60 lık grafteke, rolandın pnc cam 1 960 modeli print olarak tanıtılırsa corelden drekt keser

cibril

🌱Yeni Üye🌱
idda ediyorum hangi makine olursa olsun marka model fark etmez xp de flexisignle çalıştıra bilirim elinizdeki flexi cd sini tr ye sokan benim ve arkasındayım...

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
arkadaşlar peki bu Graphtec FC3100-60 'i biz corel ile bağlantısını kurabilir miyiz ben casmate pro -- flexi den bıktımm..?

teknikcem

🌱Yeni Üye🌱
Graphtec ile ilgili tüm sorunlarınız için ********* i arayabilirsiniz bu cot dedikten sonra dınma meselesi kesinlikle virüsle alakalıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi: