Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

graphtec plotter sorunu acil yardım

polermo

🌱Yeni Üye🌱
slm bütün meslektaşlarıma şimdiden.arkadaşlar şuanda kullandığım plotter ce-3000-120 graphtec plotter.sorunun cok komik ve basit ama ben çözemedim.
kesim yaparken folyoyu düz kesip halının 2cm ötesinde sıfırlamak kaidesi ile roll 1 modunda vertikal tarama yapıyor sonrasında kesime başlıyorum.iş olrak ise
1-2-3 mt folyoya zemin kesimi ve ışıklı tabela için zemin kestimek istedigimde makina folyoyu kaydırıyor.bunu nasıl çözebilirim.

1-hizalamam yanlış.
2-plotter tekerleri sorunlu
3-folyo top olarak plotere bağlanmalı.
4-hem vertikal hem horizantal tarama
bunlardan herhangi biri sotun olablirmi?bunlar benm düşüncelerim.sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum.saygılar.

kasirgass

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım kaydırmayı dıyorsan folyoyu sagdakı cızgıler var altta ustte onları tam cakıstırmalısın...

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tekerlekler degil tekerlekleri sıkıştıran yaylar sorunlu çift yay takarak sorunu çözdük

ganimet gökgün

🌱Yeni Üye🌱
makinenin kaydırmamasını istiosan sağda bulunan çizgilere folyoları alt üst olara ayarlayıp folyoyı bağlaman gerekior.. tekerlekerde sorun var diosan yayı değitirmen gerekior

AselBursa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben hep sheet taratıyom. garanti oluyo. :D

mahya

🌱Yeni Üye🌱
sheet diye menüyü boşunamı koymuş japonlar bilader :)

teknikcem

🌱Yeni Üye🌱
evet selam Graphtec teknik servisiyim kesinlikle folyoyu düz takmanla doğru orantılı.

Kolay gelsin.

myjet

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.lazerstand.com
selam
Graphtec firması yetkisiyim. Eğer firmamızı ararsanız daima teknik servis elemanlarımız vardır telefon ile sıkıştınız yerde yardımcı olabilir. Size en yardımcı olacak kişi orasıdır. Birde bu çok önemli graphtec ismini butür sitelerlerde sorun ile değilde övgüler ile yazılmasını tercih ederiz.

Teşekkürler

siss

🏆Pro Tasarımcı🏆
graftek plotter ce 5000 120 lik

selam
Gra
phtec firması yetkisiyim. Eğer firmamızı ararsanız daima teknik servis elemanlarımız vardır telefon ile sıkıştınız yerde yardımcı olabilir. Size en yardımcı olacak kişi orasıdır. Birde bu çok önemli graphtec ismini butür sitelerlerde sorun ile değilde övgüler ile yazılmasını tercih ederiz.

Teşekkürler

selam ..
nasıl anlatsam plotter kesıcıyı acıyorum normal elekktrık gelıyor ama malzemeyı entere basarak olcmeye gonderıyorum gıtmıyor herasey normal gozukuyor ama kesıme gıtmıyor acıl yardım lazım..
bunun ısık sensoru varmıdır varsa ne yapmam gerekıyor acıl yardım lazım ..
tesekkurler..
:(