Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

güneş...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
seack7.jpg

Illustratordeki ikinci illüstrasyon çalışmam.

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok şiriin ama denizle kumda biraz daha çalışsan güzel olcak bence ama şuanda güzel eline sağlık

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
(Şahsi görüşüm: İkinci çalışmaya göre çok başarılı...)

Öncelikle Tebrik ederim, ıllustrasyon da büyük bir ilerleme var:)

Bence çok hoş ve güzel olmuş...Özellikle DENİZ çok başarılı, gökyüzündeki beyazlıkları biraz daha yumuşatsanız, kayalar üzerinde biraz daha çalışsanız ortaya çok daha iyi birşey çıkacagına eminim...Ya da kayalar olmasaymış çok daha başarılı gözükürmüş bence...

Onun dışında farklı ve güzel bir çalışma olmuş, fikrinize ve elinize sağlık Efoja abla.

İyi çalışmalar.

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
detaylara değinebilecek kadar anlamıyorum ama çok duru, hoş bir çalışma olmuş, eline sağlık

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi başlamısın denizle
ama görsellerin detaylara inmen gerekir =) devam et bence eline sağlık

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
deniz çok başarılı, şemsiye ve kayalar biraz yapay olmuş, ilk denemeler için oldukça iyi iş... Fakat güneş nerede:)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Çalışmanın heryerinde güneş ışığı var ama güneşin kendisi yok:) başlığı gördüğümde çalışmanda ister istemez güneş aradım

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
işte neymiş? bir şeyi görememek onun var olmadığı anlamına gelmezmiş:D gölgeye göre saat tam 12. güneş tepede, en tepede... ama ışıltılar onun :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Hımmm...İsteyeceğim şeye az kalmış gibi :) Ellerine sağlık Efoja...

-Bulutlar sis gibi olmuş...
-Sudaki beyazlıklar ,güneşin suya yansıyan ışığının parıltıları olsa gerek...Bu da demek oluyorki saat 2-3 suları (yaz ayında) :) Suda parıltılar varsa kumlarda da olmalıydı diye düşünüyorum, en azından bu açından tasarlanmışsa...

Diye yazmıştım ki şemsiyenin gölgelendirmesinden bahsetmişsin, saat 12 suları gibi demişsin... Ancak saat 12 sularında suda oluşacak parıltılar böyle olmaz...Suyun orta bölgesinde daha yoğun parıltı olmalıydı, hatta öyleki orta kısmına doğru bakamazsın...

- Renk olarak fena diil...
-Ancak kayalar kötü durmuş... Girintisi çıkıntısı daha tedaylı olmayınca kaya yapmak zor oluyor...

Bunlar ilk bakışta görünenler , ancak şu aşamada (programı yeni kullnıyorsun) eleştirmekten çok destek vermeyi yeğlerim :) çünkü algı gücünü biliyorum...Programa hakim olmaya başladığında isteğimle kapını çalarım...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
işte neymiş? bir şeyi görememek onun var olmadığı anlamına gelmezmiş:D gölgeye göre saat tam 12. güneş tepede, en tepede... ama ışıltılar onun :)

Ha, senin amacın mesaj vermek:) Peki bak şimdi çalışmana yorum yapacağım;

...

Neymiş, yorumu buraya yazmamış olmam, yorum yapmadığım anlamına gelmezmiş:) Bazen sessizlik çok şey anlatır...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
deniz çok başarılı, şemsiye ve kayalar biraz yapay olmuş, ilk denemeler için oldukça iyi iş... Fakat güneş nerede:)

"PEKİ :)" mr. mercano, çalışmanın heryerinde güneş var,Önder :) teşekkürler...

Çalışmanın heryerinde güneş ışığı var ama güneşin kendisi yok:) başlığı gördüğümde çalışmanda ister istemez güneş aradım

bende 2 saat bakıyorum güneş göremedım:S

eğer güneş üste (çalışma alanı dışında) o zaman gökyüzü rengi açık renginden koyu rengi kadar geçiş olmalı.. ama biz sadece blut etrafında blurluk görüyoruz.... yoksa güneş bulut arkasında mı:angel:

ama deniz üzerine güneşin ışıltı görüyoruz.... daha önce söylediği gibi daha detayli çaışmalısın... fikir çok güzel...

efoja, bence o çalışma üzerine biraz daha çalışmalısın.. kolay gelsin

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güneş aslında var...

Evet bazen sessizlik çok şeyi anlatır...Bende aramadım değil, ilk gördügümde güneşi:)...ama ıllustrasyondaki o hava, o çizgiler o arayışı bulmamı sağladı...(denizde ki yansıma, kumdaki gölge v.s...)Imm dedim efoja abla konuyu "güneş..." diye niye açsın, o zaman "güneşli hava" "güneş ve sahil" v.b şeklinde açardı dedim, bence güneşi hissettirmeye çalıştı, o yüzden... güneş olsa o kadar anlamlı ve hoş olmazdı..zaten güneşi çıkarıyoruz buradan...
Hani bezen görmedigimiz şeyleri görürüz ya, onun varlıgını biliriz görmesekte...hmm... mesela sevgi gibi...onu görebilirmiyiz, dokunabilirmiyiz...nasıl hissederiz varlıgını; sevdigimiz insanlar bize sarıldıgında, yanımızda var oldugunda onlarla birlikte oldugumuzda...Ama sevgi yoktur...Ya da güneşe dokunamasakta onun sıcak oldugunu, ışık saçtıgını biliriz, sonuç ta var olan kimdir, sevgi...Burda gözükmeyen ama varolan şey ise güneş:)
O yüzden olmasa varlıgını belli ediyor bence.

Ya da saat 12 oldugunda güneş çok tepelerde, gözükmüyor:rofl:

:)

(Bu çalışmada Güneşin varlıgını kanıtlamak için yeni bir teorem yarattım resmen:p)

Tekrar emeğinize sağlık efoja abla.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
teşekkürler... özel teşekkür blueden'e... sadece bu çalışma değil çok çalışmak lazım elbette... ben bunu çizince, güneşi hissettim bu yüzden adı güneş...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
bende arkadaşlarımın söylediklerine ilaveten kumun rengini biraz daha sarartmanı öneririm canım çok mat kalmış. Bu söylenen değişiklikleri yaparsan daha güzel olur diye düşünüyorum canım eline sağlık :smile:

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
gün gelir bende çizim yapmaya başlarım ... :)
eline sağlık bu arada