Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güngör Grup | Logo Çalışması

bLeed

🌱Yeni Üye🌱
5e892dca16.gif

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu grup ne iş yapıyor acaba? Onu bilsek te ona göre yorum yapsak. Logoda kullandığın figürün uygun olup olmadığını anlarız o zaman

bLeed

🌱Yeni Üye🌱
:) Yorum yapmanız yönünde telkinde bulunduğumu zannediyorum , küçük düşürmeniz yönünde değil sayın : polikrates..

Ayrıca böyle bi' grup yok :) kendi soyadımdan esinlendim ve diğer arkadaşların da serbest LOGO çalışmalarını burada sergilediğini gördüğüm için ekledim.. Yani serbest bi' LOGO çalışması..

Komik ;) O da güzel..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bu log daha önce kulanılmış farkındasınız bilmiyorum.ama her hangi MMM Migros alışverişinize yaptıysanız, size fiş veriyorlar parapuanınız diye öyle bir şey... orda o gülen yıldız kullanıyorlar. televiziyonda kaç kez çıkıyordu... benzincelerde yani her yerde var bu logo..

benim tavsiyem, eğer siz bu logo hazırladınız, fikrinize değiştirin...

iyi çalışmalar

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Amblem alakasız görünüyor. Biraz daha çalışmanız gerekli...

designerbyMR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma Hoş fakat sektörel olarak Genelde GRUP olarak nitelendirilen oluşumlar geniş kapsamlı ve güçlü bir imaj çizdikleri için çiziminizdeki yumuşak hatlar ile group imajı uyuşmada zorluk çekiyor gibi bir izlenim oluşmuş ...

Eline Sağlık ..

have

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.avantajhosting.com
bnce burda bi aşşalama yok ama gercekten logo uyum saglamammıs biraz garıp olmus sankı lunapark logosu gibi:)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bu log daha önce kulanılmış farkındasınız bilmiyorum.ama her hangi MMM Migros alışverişinize yaptıysanız, size fiş veriyorlar parapuanınız diye öyle bir şey... orda o gülen yıldız kullanıyorlar. televiziyonda kaç kez çıkıyordu... benzincelerde yani her yerde var bu logo..

benim tavsiyem, eğer siz bu logo hazırladınız, fikrinize değiştirin...

iyi çalışmalar

katılıyorum parapuan logosuna çok benziyor bir ikincisi birazda alakasız geldi bana.

bLeed

🌱Yeni Üye🌱
katılıyorum parapuan logosuna çok benziyor bir ikincisi birazda alakasız geldi bana.

Parapuan logosu dediğiniz logoyu görmedim lakin birazdan bakacağım , ayrıca " alakasız " neye göre alakasız ? Böyle bi' grup yok ki zaten.. İlk sayfa da belirttim hayal ürünü olduğunu.. Ne ile alaka kuramadınız ?

Yorumlar için sağolun tekrar..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Parapuan logosu dediğiniz logoyu görmedim lakin birazdan bakacağım , ayrıca " alakasız " neye göre alakasız ? Böyle bi' grup yok ki zaten.. İlk sayfa da belirttim hayal ürünü olduğunu.. Ne ile alaka kuramadınız ?

Yorumlar için sağolun tekrar..

haklısın alakasız derken aslında söz konusu bir grup olduğu için benim tavsiyem tekbir şekil kulllanmaktansa bir kaç parçadan bir bütün halinde şekil oluştur. daha iyi ifade eder diye düşünüyorum.

bLeed

🌱Yeni Üye🌱
Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim , para puan dediğiniz olayın logosunu inceledim lakin nasıl bi' benzerlik kurduğunuzu hala çözebilmiş değilim.. Sizin bahsettiğiniz ( yanılmıyorsam şayet ) ;
c0ccef1304.jpg
bu..

Benim yaptığım ( yapmaya çalıştığım ya da ne bileyim kafamda oluşturduğum çalışma ) ise
5e892dca16.gif
bu..

Tamam hani ben acemiyim göremiyorum bazı çizgileri , estetik bakamıyorum filan ama hangi GRAFİKER arkadaş bu parapuan logosu ile benim yukarı da örneklediğim logo çalışmamı ilişiklendirip benzerlik kurabiliyor ki ? :)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim , para puan dediğiniz olayın logosunu inceledim lakin nasıl bi' benzerlik kurduğunuzu hala çözebilmiş değilim.. Sizin bahsettiğiniz ( yanılmıyorsam şayet ) ;
c0ccef1304.jpg
bu..

Benim yaptığım ( yapmaya çalıştığım ya da ne bileyim kafamda oluşturduğum çalışma ) ise
5e892dca16.gif
bu..

Tamam hani ben acemiyim göremiyorum bazı çizgileri , estetik bakamıyorum filan ama hangi GRAFİKER arkadaş bu parapuan logosu ile benim yukarı da örneklediğim logo çalışmamı ilişiklendirip benzerlik kurabiliyor ki ? :)

iyide parapuan logosu bu değilki bu kartfinans logosu.

bLeed

🌱Yeni Üye🌱
iyide parapuan logosu bu değilki bu kartfinans logosu.

Tamam işte baktım yok ortalıkta parapuan logosu :) Yani hani ben özgün , bilmeden yaptım , esinlenmedim bile.. images.google'da bu çıktı arama tag'ı sonrası.. Biliyor olsam zaten direk onu atardım..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
parobk9.jpg

çok aradım ama sonunda buldum...kalitesiz ama:( sizin yaptığınız logo benziyorlar...

bLeed

🌱Yeni Üye🌱
parobk9.jpg

çok aradım ama sonunda buldum...kalitesiz ama:( sizin yaptığınız logo benziyorlar...

İnandığım bütün kutsal değerler üzerine and içerim ilk defa görüyorum.. Ama bu tavrınızı da anlayabilmiş değilim , yani neyin peşinde olduğunuzu :) amacınız " Evet , ordan esinlendim " demem filansa epey bi' beklersiniz çünkü ilk defa görüyorum.. :)

Yine de ilginiz için teşekkürler..