Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güsem - Net İnşaat - YerYüzü - Yanardağ İsimli Çalışmalarım

damlayanardag

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafidamla.com
gsemsanatmerkez304bro35yf0.jpg

nest304n350aatig2.jpg

yeryzdergikapa287305tu2.jpg

yanardasgortabe5.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu başlığınız kurallara aykırı.

_VeFaSız_aLeM_

🌱Yeni Üye🌱
iyi olmasada içinde bi emek var teşekkürler gakkoş olduğunda belli oluyor hemen :)

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. Soldaki e sağdaki yazılar tek yöne bakmıyor. Galiba biri o yazıyı okuyuncaya kadar diğer kişide diğerini okusun diye yapılmış galiba.

2. Arka plana açık renk te olsa bir zemin atılsa daha güzel durardı.

3. Logoya pek yanardağ anlamı veremedim. Deprem oluşum merkezlerini gösteren haritalara benzettim.

tabiki benim fikrim bunlar.

Eline sağlık. İyi çalışmalar.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştirebilirsiniz. Bu seferki için başlığınız değiştirilmiştir.

Konunun yanlış yere açılması:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Corel Draw ile yapılmış olması corel draw bölümünde açmanızı gerektirmez. Bu alanda Program ile ilgili bilgi ve sorular yayımlanır.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
açıkcası ben hiç birini beğenmedim.özellikle güsem bizim mesleğimizi yansıttığı için farklı ve tasarım olarak daha güçlü olması gerekirdi.fontlar çok uyumsuz sanki zorla sıkıştırılmış gibi konulmuş tasarım olarak bşy yok sadace karakalem çizim konulmuş bence çok çalışılması lazım.iyi çalışmalar.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ne demeli bilmiyorum ki.Yaklaşık 1,5 yıl oldu güzel memleketime gitmeyeli.3 ncü çalışmayı görünce bir kaç dakikalığına da olsa memlekete gidip geldim :).
Hemşehrim çalışmaların genel olarak hoşuma gitti.Ancak bazı yerler de değişiklikler yaparsan daha güzel olacak gibime geliyor.1 nci çalışmanda yanlardaki yazıların farklı yönlere doğru olması olmamış.2 nci çalışmanı çok beğendim.3 ncü çalışmaya yorum yapmıyacağım.4 ncü çalışmanda Yanardağ Sigorta yazısının yanındaki şekil üzerinde biraz daha çalış derim,eminim daha güzel bi şey çıkacaktır.
Emeğine sağlık.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
açıkcası ben hiç birini beğenmedim.özellikle güsem bizim mesleğimizi yansıttığı için farklı ve tasarım olarak daha güçlü olması gerekirdi.fontlar çok uyumsuz sanki zorla sıkıştırılmış gibi konulmuş tasarım olarak bşy yok sadace karakalem çizim konulmuş bence çok çalışılması lazım.iyi çalışmalar.

Hiç birini beğenmedim demişsiniz ama sadece ilk çalışma hakkında yorum yapmışsınız.Ayrıca tasarım olarak bi şey yok sadece karakalem çizimi konulmuş demişsiniz.Ben bunu anlamadım biraz açarsanız sevinirim.Acaba tasarım derken sadece alacalı bulacalı,çizilen veya yazılan nesnenin bir ucu alttan diğer ucu öbürünün üstünden geçecek şekilde,tamamen görsel showdan ibaret olan bi şeyi mi kastetmek istiyorsunuz.Benim anlayışıma göre bazen bembeyaz bir sayfada ufacık bir nokta bile çok şey ifade eder.Eleştiriken biraz da yol göstersek daha iyi olmaz mı.

Yapılan yorumlarda oldum olası şu iki ifadeye çok takıldım."Ben hiç beğenmedim"
"Tasarım diye birşey göremiyorum".Beğeni kişilere göre ,tasarım da herkesin tarzına ve bakış açısına göre değişir.
Belki biraz sert bir çıkış oldu ama beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.Amacım sizi kırmak veya rencide etmek değil.Sadece kendimce yanlış bulduğum bir algıyı ifade etmekti.

damlayanardag

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafidamla.com
teşekkür ederim.Evet gakgoşlar şehrinden bir görüntü.Yalnız ilk zamanki çalışmalarım acemilik dönmeindeydim ozaman sadece onları ekledim.Beğenen de beğenmeyende sağolsun.Sağol hemşehrim.