Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güven Elektrik Logo Tasarımım

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
logoyu açıklamama gerek yok sanırım :)
guven-elektrik3.png

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz daha çalışmalısın biraz sade ve o yazının altındaki gölgeyi kaldır bence bir de araya o araya koyduğun clipartı çözemedim.. :) üzgünüm dostum bence yeniden tasarlamalısın... ;)

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bence font ile logo olmuyo bende eleştiri aldım biraz kendimizi sıkmamız lazım bu konuda ayrıca o aradakini bende çözemedim elektrik direği mi yapmak istedin ben olsam şimşek işareti kullanırdım yine emek vermişsin saygı duyarım.

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence üzerinde biraz daha calismalisiniz. logoda gölge uygulamsi cok saglikli bisey degil. dijital ortamda güzel fakat baskida hayır. düsünsenize bu gölgenin 8x5 bi kartvizitteki durusunu, tsk...

selmador_dali

🌱Yeni Üye🌱
bence sen farklı bakma uğruna bi kargaşa yaşıyorsun...
bunu hepimiz biliyoruz ama ben kısa bi hatırlatmada bulunmak istiyorum,
ne kadar sade we net olursa o kadar anlaşılır olur we anlaşılması halindede etki başlar diyorum we bence olucak abi çalışmaya dewam... başarılar...

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gommes kardeşim..Ben beğenmedim..Öylesine test için yaptıysan arkadaşların dediklerine katılıyorum ama müşteriye falan yaptıysan verme bunu..

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım bence font ile logo olmuyo bende eleştiri aldım biraz kendimizi sıkmamız lazım bu konuda ayrıca o aradakini bende çözemedim elektrik direği mi yapmak istedin ben olsam şimşek işareti kullanırdım yine emek vermişsin saygı duyarım.

ŞİMŞEK işareti neredeyse bütün elektrik şirketlerinde , TEAŞ ta kullanılıyor. Elektrik sadece ve sadece gerilimden ibaret değildirki
bu sektörün tamirat, imalat, satış, nakliyat vb. bi çok alanı vardır, oysa şimşek sadece gerilimi ifade eder oysa bu şirket elektrik üretmiyor elektrik malzemeleri satıyor
artı parantez
gelişen ve değişen piyasada klişeleşmekten kurtulalım diyorum olaya farklı bakış açıları kazandırmak bizim en belirgin özelliklerimizden olması gerekir

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz daha çalışman lazım bir logoyu gereksiz gölgeler ve garip fontlar güzelleştirmez amacına uygun bir logo yap sade olsun
saygılar...