Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hangi Kağıt Türünü Seçmeliyim?

baranmetin

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. 2 Konu ile ilgili sorum olacak.
Aldığım saatin üzerine fotoğraf baskısı yapacağım. Yani kağıda yazıcıdan çıktı alıp yapıştırma yapacağım saate. Bunun için en uygun kağıt hangi çeşittir? Yeniyim bu işlerde tam bilgim yok.

Bununla birlikte bir de cd kutularında kullanacağım kağıt hangi çeşit olmalı? gram filan hangi kağıt çeşit çeşit oluyor çünkü. Bilenlerden yardım bekler, teşekkür ederim.

Yardım edebilecek kimse yok mudur?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

epson1xerox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kalın bir malzeme kullanmanmı gerekiyor saat üzerinde bilmiyorum fakat iki şekilde bu işlemi yapabilirsin direk olarak folyaya basar daha sonra sert bir zemin üzerine sıvama yapabilirsin yada direk olarak fotobloğa basabilirsin. Renkli yazıcı ile bu işi yapacaksan lazer yazıcılar için sticker'lar mevcut. Eğer geniş formatlı yazıcılarda bu işi yapacaksan zaten çok bir sorunla karşılaşmayacaksındır.

Merhabalar. 2 Konu ile ilgili sorum olacak.
Aldığım saatin üzerine fotoğraf baskısı yapacağım. Yani kağıda yazıcıdan çıktı alıp yapıştırma yapacağım saate. Bunun için en uygun kağıt hangi çeşittir? Yeniyim bu işlerde tam bilgim yok.

Bununla birlikte bir de cd kutularında kullanacağım kağıt hangi çeşit olmalı? gram filan hangi kağıt çeşit çeşit oluyor çünkü. Bilenlerden yardım bekler, teşekkür ederim.

Daha detaylı bilgi aktarmak isterim fakat burdan yazarak anlatmak zor oluyor.Eğer ihtiyacınız olursa lütfen aşağıdaki irtibattan bana ulaşabilirsiniz.İyi günler.
Harun TAS

Moderatör tarafında düzenlendi: