Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

harika anismayon buda anismayon calışmalarım

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"harika anismayon buda anismayon calışmalarım "

"süper olmus degilmi arkadaslar":

"Anismayon"?

Siz, bize yapılacak bir yorum bırakmamışsınız ki zaten :)
Çok alçakgönüllüsünüz(!), madem çalışmanızı koydunuz bu yöndeki fikirleride bize bıraksanız, daha iyi olmaz mı?Tabi insanın çalışmalarını beğenmesi güzel, zaten önce kendisi beğenmeli ki başkalarının beğenmesini beklemeli, ama başkalarının yorumunada saygı göstermeli, madem koydunuz fikirleri bize bıraksanız?

Gerçi siz çok beğenmişsiniz, bize pek yorum kalmıyor ama, görüş ve önerilerimi sunmadan geçmeyeyim.
Çalışmaya gelince ortada dediginiz gibi harika bir çalışma göremedim, ama gerçekten uzun zaman harcadıgınızı ve emek verdiginizi söylüyorsunuz, flash mx le de yaptıgınıza göre baya uğraşmışsınız, emeğinize sağlık.
Fakat script değil de animasyon açısından Adobe Flash Cs4 Professionel kullanmanızı öneririm, çünkü içerisinde bir çok yeni eklenti, görsel açısından daha kullanışlı ve bir çok alternatif sunuyor.

Onun dışında giriş güzel olmuş; ama animasyon genel kapsamda biraz daha geliştirilebilir? Hazır swf animasyonlar şeklinde klasik bir animasyon olmasına ragmen, yinede renk uyumu, müzik, animasyonların uygulama biçimi, güzel olmuş...Yorumumu sizi kırmak için yapmadım aksine sizden daha iyi çalışmalar bekliyorum, çalışmanıza tabi önce kendimiz beğenmeliyiz ama harika gözüyle bakmadan önce daha iyi neler yapabilir tarzında bakarsak daha iyi çalışmalar çıkar, ileride baktıgımızda aradaki o büyük farkı görürüz...Umarım demek istedigimizi anlatabilmişimdir...Tekrar emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

İyi forumlar.

elff

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş elinize sağlık

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
:S sen yorumunu yapmışsın ama ben senin yorumuna katılmıyorum .... 4-4 lük değil yani harika değil...4 den 2 sana , güzel ii olmuş diyeceğim, animasyon dediğin olayda çok az masklarla yapmışsın , yuvarlaklar dönseymiş değişik hareketlikler olsaymış ve hareketler devam etseymiş doludolu güzel olmuş derdim .Şimdilik emeğine saygı .

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
"harika anismayon buda anismayon calışmalarım" başlığını görünce ben de Buda (Budizmin kurucusu) ile ilgili bir animasyon aradım. Sanırım bu da demek istediniz. Hatalı yazılınca yanlış anlamışım doğal olarak.

mahoo22

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kooperatifrehberi.com
özür dilerim arkadaşlar.sadece paylaşmak istedim,ama yazıları biraz dikkatsiz olmuştum bunda sonrada dikkat ederim.artık yorum yazmana gerek yok arkadaşlar.Çok tşk ederim.tekrar özür dilerim.:utann:

maxiimuss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş güzel olmus ama bence photoshoptan biraz daha süsleseydin.Ama başarılı olmus yhane:D