Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hazır psd dosyalarında text içeriğini oynayabilmek

u.L.a.s

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

bazı sitelerde hazır text effect örnekleri olan psd dosyalar indiriyorum. fakat bazı psd dosyalarının içeriğindeki text içeriğini değiştirmek istediğimde o text layerını bulamıyorum psd içerisinde. örneğin ekteki gibi bir psd dosyasında hazır yazılı text i nasıl değiştirebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.pixeden.com/photoshop-text-effects/classic-metal-psd-text-effect

k6yNyD.png

Benzer konular

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
Merhabalar

bazı sitelerde hazır text effect örnekleri olan psd dosyalar indiriyorum. fakat bazı psd dosyalarının içeriğindeki text içeriğini değiştirmek istediğimde o text layerını bulamıyorum psd içerisinde. örneğin ekteki gibi bir psd dosyasında hazır yazılı text i nasıl değiştirebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.pixeden.com/photoshop-text-effects/classic-metal-psd-text-effect

k6yNyD.png

Bu şekildemi diyorsunuz ben bunun gösterimini youtube PRO DERSLER kanalımda yapacaktım sizin için hızlandırayım

u.L.a.s

🌱Yeni Üye🌱
evet siz nasıl değiştirdiniz. bende text layerı görünmüyor. tıklayınca ayrı bir photoshop penceresi açılıyor. onda sadece karşıma text geliyor. çift tıklayınca photoshop kapanıyor kendiliğinden

kısaca nasıl değiştirdiğinizi anlatsanız keşke. ama dersinizde çok makbule geçecektir eminim

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
evet siz nasıl değiştirdiniz. bende text layerı görünmüyor. tıklayınca ayrı bir photoshop penceresi açılıyor. onda sadece karşıma text geliyor. çift tıklayınca photoshop kapanıyor kendiliğinden

kısaca nasıl değiştirdiğinizi anlatsanız keşke. ama dersinizde çok makbule geçecektir eminim

Psd text dosyasını photoshop programına attığınız anki resmi eklermisiniz farklı birşey var sanki

u.L.a.s

🌱Yeni Üye🌱
eklediğim şekli ve layerların açılmış hali aşağıdadır. acaba portable photoshop kullandığımdan kaynaklanıyor olabilir mi

GDOd4b.png