Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnşaat Projesi İçin Hazır Psd Afiş Arıyorum.

Conqueror020

🌱Yeni Üye🌱
İyi akşamlar,
İnşaat firmasının birkaç inşaat projesini tanıtmak için afiş yapmam gerekiyor ama bir türlü bişey yapamadım. Elinde hazır bir tasarım olan varsa yardımcı olabilir mi?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elinde hazır bir tasarım olan varsa yardımcı olabilir mi?

Tanıtacağınız projelerin 3d görselleri, autocat çizimleri(mimari çizim /alan-ölçü..) veya önceden hazırlanmış bir çalışması yok mudur?

Hazır çalışmalar veya bu hazır çalışmaların üzerinde yapılacak deformeler sonrası çıkacak çalışmaya bu tasarımı ben yaptım diye göstermeniz biraz yersiz ve etik olmaz...

Bazen kendi işinizi kendiniz yapmak durumunda kalırsınız. Buna da iş hayatı denir.

Yinede yardımcı olacak arkadaşlar olacaktır. o zaman da çalışmanızın sonucunu merak içinde bekleriz..

qy21x.jpg

Conqueror020

🌱Yeni Üye🌱
Elimde iki adet görsel var ve her biri 150 mb bu sebeple koymadım. O görselleri koyup hadi bundan bana bir tasarım yapın demem dahamı doğruydu. Ben sadece daha önceden yapılmış hazır bir çalışma varsa bunu istedim. Örnek teşkil etmesi açısından ve fikir konusu olması için istedim. Hazır çalışmayı elbetteki kopyalayıp ben yaptım demicem. Kendimde muhakkak üzerinden uzun süre emek harcayıp bir çalışma ortaya çıkarmak istedim ama neyse siz yanlış anladınız. Ben emek hırsızı değilim creedwar