Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

HÇT Harfleriyle Benim için logo çalışması yapabilecek var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoysaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadasım için bir logo tasarımı yapıyorum yardımcı olacak varsa şimdiden cok tsk ederim.

Mevzu su;

Hukuk Bürosu

Logo da H Ç T harfleri ve avukatların hukuk logosonu da içeren bir logo çalışması istiyor. Ç harfinin noktası olmayacak yani söyle C yazılıp nokta olarak İ harfi konulacak.

Birseyler yapmaya calısırsanız sevinirim.

Ben biraz calıstım ama daha canlısı cıkar diye düsündüm

graphic1iz1.jpg

Benzer konular Forum Tarih
Ali Emre Fontlar 7 4K

Benzer konular

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşım, daha öncede böyle şeyler istendi bu forumda, ve yanıtlar belli burada en ucuza logo yapan 1000 YTL istiyor... Hani o da buranın indirimi forum arkadaşlarına ayıp olmasın diye... Arkadaşına söyle bedelini ödeyecekse bende yaparım... Ama burada kimseye bedava logo yaptıramazsın... İnsanlar Emek harcıyor, bu işten para kazanıyor, şimdi burada birisi sana bedava logo yapsa, para kazanacak grafikerin hakkı yeniyor... Artık bu tarzda topikler açmayın lütfen... Ciddi ciddi logo bedel karşılığı logo yaptırmak istiyorsanız, topiğinizi işveren ilanları kısmında açıp grafiker arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayalin güzel bir cevap vermiş.

Lütfen emeklerimizi bu kadar hafife almayınız. Bizlerin mesleği bu ve bu gibi tasarım ürünleri hazırlayarak geçimimizi sağlamaktır. Ülke geneline baktığımızda bir çok meslek artık geçerli değil. Meslekler değerini bir bir yitiriyor. Lütfen bizler gibi herkes mesleğine sahip çıksın ki ileride avukatlarla ilgili bir işi çıktığında onlara ödeyecek paramız olsun. Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...