Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Henkel Çalışma

clubsky

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş emegine sağlık abi

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
vallahi birşey diyemeicem sen kendını aşmısın...banda öğretsene :D

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler arkadaşlar.Basit bi çalışma bu sercan formlara bakın istersen biraz örneği mutlaka vardır. Yok ise anlatımını yaparum tabiki.

bardas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karaman.net.tr
Bence hoş olmamış gözüme hoş gelmedi neden derseniz 3 Boyut yok işin içinde tek boyutta kalmış üç boyut istenmiş fakat 3 boyut olmamış Biraz daha çalışılsa güzel şeyler çıkacağına eminim kıvrım yerleri poşette iyi durmamış. Yansımalar gerçekçi değil _
Eline sağlık yinede

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili bardas yorumun için teşekkürler...
Ambalajların imageleri firma tarafından verildi, diğer fayansından tut yazısına gölgesine kadar el yapımı...
Seninde deiğin gibi "boyutlandırma iyi olmamış" bunun sebebi soldaki torbanın sanal olması. ben o paketi resim olarak temin edebilseydim inan ki daha boyutlu duruyor. Bence tek gözünü kapat bir elinlede o bahsettiğim torbayı kapat bak bakalım daha farklı bir şey görebilecekmisin...
Eleştirin için Teşekkürler... Sizinde çalışmalarınızı bekliyorum sağol.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çizim gayet iyi olmuş baktım elimde persilin 9 kiloluk fotosu var işine yarasa msn adresi ver atayım.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok sorun değil peri o iş basıldı ve asıldı yerine ben örnek olması bakımından yayınladım .. Teşekkürler ...

bardas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karaman.net.tr
Sevgili bardas yorumun için teşekkürler...
Ambalajların imageleri firma tarafından verildi, diğer fayansından tut yazısına gölgesine kadar el yapımı...
Seninde deiğin gibi "boyutlandırma iyi olmamış" bunun sebebi soldaki torbanın sanal olması. ben o paketi resim olarak temin edebilseydim inan ki daha boyutlu duruyor. Bence tek gözünü kapat bir elinlede o bahsettiğim torbayı kapat bak bakalım daha farklı bir şey görebilecekmisin...
Eleştirin için Teşekkürler... Sizinde çalışmalarınızı bekliyorum sağol.

Sen her Müşteriye gözünü kapat bak demekle olmuyor kardesim malesef Ben sadece öz eleştiride bulundum eleştirimi olgunlukla cevapladın için tşk ederim sanal olabilir ama sonuçta 3 boyutu vermen mümkündü .. Benim çalışmalarımıda görmeniz mümkün olmayacak sanırım :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sen her Müşteriye gözünü kapat bak demekle olmuyor kardesim malesef Ben sadece öz eleştiride bulundum eleştirimi olgunlukla cevapladın için tşk ederim sanal olabilir ama sonuçta 3 boyutu vermen mümkündü .. Benim çalışmalarımıda görmeniz mümkün olmayacak sanırım :)

Sevgili bardas eleştirilmek insanı hiç bir zaman kötüye götürmemiştir aksine daha başarılı kılmıştır. Ben kimsenin, çaliştikları konularda veya konuda yapılan eleştirilerin dalgaya alıp "ben daha iyisini yapardım bu ne böyle" diyeceğine inanmadığım için yazdıklarınızı bir ödül olarak algılıyorum. Teşekkür ederim dostum.

Sorum olacak; neden acaba tasarımlarını buradan sergilemek istemediğin ?

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
eleştiriler bizi herzaman daha iyiyr ulaştırır istişare yani fikir alışverişi her konuda olduğu gibi bizim işimizdede çok faydalıdır, eleştirilere sert tepki vermeyelim profesyonel insanlar bunu yapmaz defacto bu konuda seni kutluyorum iyimsersin çok güzel bu sana çok şey katacak.
bardas arkadasım zevkini düşüncesini söylemiş bunun için teşekkürler burası grafikerler.net eleştiricez eleştirilicez ama hepimiz daha iyisi olucaz göreceksiniz.çalışmalarınızı burda yayınlayıp yayınlamamak kişisel bir tercihtir saygılar.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili bahtinur hani derlerya :) yaş kemale ermiş diye. Anladın sen onu :)

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hoş ve güzel bir çalışma olmuş isteyen begenir isteyen begenmez bu bireyin kendi kararıdır.

Yalnızca eleştiri yaparken yapıcı eleştiriler yapmaya dikkat edelim lütfen.

graf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar çalışmandaki tıpografi gayet iyi gözüküyor temizliğide göz önünde bulunduran bir yapıda esinti katmış :) fakat gözü yoran bir sorun var fonda ki mavilik abartılmış gibi beyaz olarak deneseydin slogan ön planda olabilirdi.
başarılar

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhabalar çalışmandaki tıpografi gayet iyi gözüküyor temizliğide göz önünde bulunduran bir yapıda esinti katmış :) fakat gözü yoran bir sorun var fonda ki mavilik abartılmış gibi beyaz olarak deneseydin slogan ön planda olabilirdi.
başarılar

Teşekküre ederim Graf yorumlar olmasa, hani vardırta bi tabir "at gözlüğünden bakmak" oyle kalırdık. Saol :)

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok GÜzel OlmuŞ

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş olmuş tek kusur gölgeye biraz bulur vermişsin bulur değeri daha düşük olmalı yada hiç vermeseydin daha güzel olcaktı

kadir_nas

🌱Yeni Üye🌱
çok güzelolmuş ben daha yeni üyeoldum çalışmalar gercekten güzel emeğine sağlık devamını bekliyoruz kolay gelsin